Greta Van Fleet na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

05.07.2019 13:15
Greta Van Fleet na Open'er Festival 2019|undefined Fot. Wojtek Rojek

To była pierwsza wizyta Grety Van Fleet w naszym kraju. Jak polska publiczność przyjęła muzyków?

Greta Van Fleet narobiła sporo zamieszania w muzycznym świecie. Kapela garściami czerpie inspiracje z klasycznego rocka, a wokal frontmana mocno przypomina głos Roberta Planta z Led Zeppelin. Jedni są zachwyceni grupą, która jest powiewem świeżości w świecie rocka, inni natomiast zarzucają jej kopiowanie legend. Ci jednak, którzy wybrali się na koncert Grety Van Fleet na Open'er Festival 2019 na własne uszy przekonali się, jak dobrymi muzykami są ci młodzi artyści.

Greta Van Fleet na Open'er Festival 2019

Kapela wystąpiła w Tent Stage, który pomieścił ogromną ilość fanów ukrywających się przed mocnym deszczem. Greta Van Fleet przywitała nas utworem "The Cold Wind" i pomimo ścisku ludzie zaczęli kołysać się w rytm muzyki.

Przeczytaj także

Na koncercie usłyszeliśmy takie piosenki, jak m.in. "Safari Song", "Black Smoke Rising", "Black Flag Exposition", "Lover, Leaver (Taker, Believer) czy "When the Curtain Falls". Gitarzysta Grety Van Fleet co rusz grał niesamowite solówki, które mogły wprawić niejednego muzyka w kompleksy. 

Zobaczcie, jak polska publiczność przyjęła Gretę Van Fleet na Open'er Festival 2019.

Open'er Festival 2019

Uczestnicy Open'er Festival 2019 mogli obejrzeć koncerty Interpol, Idles, The Voidz czy Vampire Weekend, jak również spotkać z gwiazdami serialu "Stranger Things". Na terenie imprezy znajduje się strefa Antyradia, gdzie możecie poznać prezenterów, zrobić pamiątkowe zdjęcie na gitarowym tronie czy naładować smartfona.

Zobacz także: Open'er Festival 2019: Data, bilety, line-up, ceny, kto zagra

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.