Poznajcie ekipę Antyradia! [VIDEO]

Urszula Drabińska
16.02.2015 09:47
Poznajcie ekipę Antyradia! [VIDEO] Fot. antyradio.pl

Antyradio nadaje już w 16 lokalizacjach. Najwyższy czas, żeby lepiej się poznać.

Na wycieczkę po siedzibie radia przy ulicy Żurawiej 8 w Warszawie zabierze Was Michał Prokopowicz, prowadzący audycję „Wybierz Prawdziwy Rock”, a jednocześnie redaktor naczelny portalu Antyradio.pl.

O czym na antenie zwykle opowiada Joanna Zientarska? Co ma dla Was Przemysław „Jah Jah” Frankowski? Kiedy trzeba włączyć radio, aby posłuchać Piotra „Makaka” Szarłackiego? I co na to wszystko szef muzyczny Tomasz „Kasprol” Kasprzyk?

Poradnik Antysłuchacza to nie wszystko. Mieszkańcy nowych miast objętych naszym zasięgiem, zobaczcie, kogo teraz możecie słuchać!

Poznajcie również osoby, które codziennie przygotowują dla Was wiadomości, czyli Katarzynę Kawkę i Grzegorza Kornackiego, a także szefa studia produkcyjnego, gdzie powstają zajawki, dżingle i autoreklama. Zdradzamy też, gdzie tworzą się najlepsze rockowe newsy na nową stronę rocka Antyradio.pl.

Piotr Opoka i Tomasz Dunowski z „Pobudzenia” bardzo ucieszyli się, że w końcu usłyszą ich wszyscy i przygotowali dla Was wierszyk. Podoba się?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.