Jesienna ramówka Antyradia. Audycja basisty Guns N' Roses i nowy program Konrada Czubaja

04.09.2023 09:49
Duff McKagan, basista Guns N' Roses i Konrad Czubaj Fot. Antyradio

Antyradio z nową ramówką na jesień 2023. Na słuchaczy czeka nowy program Konrada Czubaja oraz audycja basisty Guns N' Roses, Duffa McKagana

Oto nowa ramówka Antyradia. Na antenie usłyszymy audycję Pan Solo, czyli codzienny budzik Konrada Czubaja o 6:00. Nowością jest też program Three Chords and the Truth, którą prowadzą basista Guns N' Roses, Duff McKagan wraz z żoną Susan Holmes McKagan. Jakie jeszcze zmiany czekają na fanów Antyradia?

Polecamy

Jesienna ramówka Antyradia. Audycja basisty Guns N' Roses i nowy program Konrada Czubaja

Słuchacze Antyradia dobrze znają Konrada Czubaja z Odjechanych. Teraz będziemy mogli go usłyszeć od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-7:00 jako Pana Solo. Czego należy się spodziewać po tej audycji? Konrad Czubaj tak zachęca do słuchania nowego programu:

Pan Solo to odlotowa audycja, dzięki której wejdziecie w dzień z napędem nadświetlnym! Najświeższe wiadomości z naszej galaktyki, ciekawe doniesienia ze świata muzycznego oraz prywatne historie kapitana Antysokoła Millenium spowodują, że każdego dnia Moc będzie z Wami.

Nowością jest też Three Chords & the Truth - najnowsza audycja basisty zespołu Guns N' Roses, Duffa McKagana oraz jego żony Susan Holmes McKagan. Emitowana jest tylko w kilku krajach na świecie i w Polsce tylko słuchacze Antyradia będą mogli posłuchać jej na antenie. Three Chords & the Trut usłyszymy w czwartki o godzinie 19:00. Powtórki odbędą się w niedzielę o godzinie 19:00. W roli lektorów pojawią się Tomek Kasprzyk oraz Joanna Zientarska.

Jakie zmiany jeszcze czekają na słuchaczy Antyradia? Sobotni program Odjechani pojawi się w godzinach 15:00 - 17:00. Niedzielne wieczory umilą nam powtórki Rockolekcji oraz Wszystko w Sam Raz. Natomiast audycję Teraz Rock prowadzoną przez Wiesława Weissa usłyszymy w niedzielę o 20:00

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.