Przygotuj się na jesień z Antyradiem! Rozdajemy m.in. bluzy i ninja-parasole [KONKURS]

25.09.2023 14:02
Merch Antyradia Fot. Antyradio

W tym tygodniu na antenie Antyradia rozdajemy nasz merch, który umili Wam szarą jesień. Jak możecie zdobyć m.in. torby, parasole czy kubki Antyradia?

Mamy już kalendarzową jesień i chociaż pogoda nas ostatnio rozpieszcza, to jednak będzie coraz zimniej i deszczowo. Jak sobie umilić długie, jesienne wieczory? Nie ma nic lepszego niż gorąca herbata w antyradiowym kubku oraz ciepła czarna bluza z logo Antyradia. W tym tygodniu rozdajemy nasz merch i możecie zgarnąć m.in. ninja-parasole czy torby. Co trzeba zrobić, by zdobyć takie cacka? Odpowiedź jest prosta - musicie słuchać cały czas Antyradia!

Przygotuj się na jesień z Antyradiem! Rozdajemy m.in. bluzy i ninja-parasole [KONKURS]

Taki merch na pewno docenią rockowe jesieniary. Od 25 do 29 września na antenie Antyradia rozdajemy bluzy, parasole, kominy, torby oraz kubki. Słuchajcie nas codziennie, by dowiedzieć się, jak możecie zdobyć antyradiowy merch. Prezenterzy będą zadawać specjalne pytania, a odpowiedzi należy wysłać na podanego przez nich maila. Życzymy powodzenia!

REGULAMIN RAMOWY KONKURSÓW

Na tym nie koniec atrakcji na antenie Antyradia, bo już szykujemy dla słuchaczy kolejne konkursy. Słuchajcie nas nie tylko przez radioodbiorniki, ale również przez playera oraz aplikację. 

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.