"Lucyfer" doczeka się odcinka musicalowego w 5. sezonie

14.01.2020 11:09
"Lucyfer" doczeka się odcinka musicalowego w 5. sezonie Fot. kadr z serialu "Lucyfer"/Netflix

Epizod będzie nosił tytuł "Bloody Celestial Karaoke Jam" ("Cholerny boski wypad na karaoke") i będzie w większości musicalowy. Poznaliśmy szczegóły tego odcinka.

Nowy sezon "Lucyfera" jest obecnie w produkcji. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w nowej serii pojawi się... odcinek musicalowy. Jak podaje Entertainment Weekly, 9. odcinek 5. sezonu będzie epizodem musicalowym, a jego tytuł brzmi "Bloody Celestial Karaoke Jam".

Lucyfer - będzie odcinek musicalowy

Twórcy produkcji, czyli Ildy Modrovich i Joe Henderson przyznali, że zawsze chcieli zrealizować odcinek musicalowy w "Lucyferze". Teraz nareszcie znaleźli odpowiedni moment (chociaż nie zdradzili zbyt dużo szczegółów dotyczących fabuły):

Chcieliśmy mieć dobry powód na to, dlaczego śpiewamy i tańczymy. Żeby nie było to po prostu "o, wszyscy sobie potańczą i pośpiewają". Planowanie tego epizodu było nieco jak granie w Tetrisa, ale było super. Będzie fantastyczny i cieszę się, że mogłem go odhaczyć z mojej listy rzeczy "do zrobienia".

Przeczytaj także

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w serialu pojawi się nowy członek obsady - weteran znany z "24 godzin", Dennis Haysbert zagra samego Boga. Według zapowiedzi, bohater będzie na ekranie dość często, więc zarówno Lucyfer, jak i Amenadiel będą mieli okazję spędzić trochę czasu ze swoim papą. 

Data premiery 5. sezonu "Lucyfera" pozostaje nieznana. Wiemy, że będzie się składał z 16 epizodów, które zostaną rozłożone na dwie części. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.