14.01.2020 11:09

"Lucyfer" doczeka się odcinka musicalowego w 5. sezonie

Epizod będzie nosił tytuł "Bloody Celestial Karaoke Jam" ("Cholerny boski wypad na karaoke") i będzie w większości musicalowy. Poznaliśmy szczegóły tego odcinka.

Lucyfer
foto: kadr z serialu "Lucyfer"/Netflix

Nowy sezon "Lucyfera" jest obecnie w produkcji. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w nowej serii pojawi się... odcinek musicalowy. Jak podaje Entertainment Weekly, 9. odcinek 5. sezonu będzie epizodem musicalowym, a jego tytuł brzmi "Bloody Celestial Karaoke Jam".

Lucyfer - będzie odcinek musicalowy

Twórcy produkcji, czyli Ildy Modrovich i Joe Henderson przyznali, że zawsze chcieli zrealizować odcinek musicalowy w "Lucyferze". Teraz nareszcie znaleźli odpowiedni moment (chociaż nie zdradzili zbyt dużo szczegółów dotyczących fabuły):

"

Chcieliśmy mieć dobry powód na to, dlaczego śpiewamy i tańczymy. Żeby nie było to po prostu "o, wszyscy sobie potańczą i pośpiewają". Planowanie tego epizodu było nieco jak granie w Tetrisa, ale było super. Będzie fantastyczny i cieszę się, że mogłem go odhaczyć z mojej listy rzeczy "do zrobienia". "

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także W 5. sezonie "Lucyfera" pojawi się Bóg. Wiemy, kto go zagra

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w serialu pojawi się nowy członek obsady - weteran znany z "24 godzin", Dennis Haysbert zagra samego Boga. Według zapowiedzi, bohater będzie na ekranie dość często, więc zarówno Lucyfer, jak i Amenadiel będą mieli okazję spędzić trochę czasu ze swoim papą. 

Data premiery 5. sezonu "Lucyfera" pozostaje nieznana. Wiemy, że będzie się składał z 16 epizodów, które zostaną rozłożone na dwie części. 

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także Lucyfer pojawił się w "Crisis on Infinite Earths". Fani są w szoku
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer