13.03.2020 10:30

Tom Holland zdradził szczegóły nowego "Spider-Mana". Czego dowiedzieliśmy się o nadchodzącym filmie Marvela?

Tom Holland postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat nadchodzącej trzeciej części solowych przygód Spider-Mana. Jakie szczegóły zdradził aktor?

AVENGERS: INFINITY WAR
foto: AVENGERS: INFINITY WAR/East News

W 2019 roku światem wstrząsnęły wieści na temat odłączenia Spider-Mana od kinowego świata MCU. Na szczęście przedstawiciele Marvel Studios i Sony Pictures dogadali się w tej kwestii i za kilkanaście miesięcy zobaczymy trzecią część przygód Petera Parkera. Odtwórca głównego bohatera postanowił rzucić nowe światło na nadchodzącą produkcję o Spider-Manie.

"Spider-Man 3" - Tom Holland zdradził szczegóły filmu

Obecnie Tom Holland promuje swój najnowszy film - animację studia Pixar pod tytułem "Naprzód". 

Naprzód
Naprzód
Przeczytaj także Polski oddział Disneya ocenzurował postać LGBT w nowym filmie studia Pixar

Z tego aktor powodu udziela wywiadów wielu mediom. Na czacie portalu inquirer.net aktor został zapytany o szczegóły dotyczące "Spider-Mana 3". Padły pytania o datę rozpoczęcia zdjęć, pozostałych członków obsady, relację pomiędzy bohaterami oraz przyszłye występy Hollanda w filmach Marvela. Co odpowiedział gwiazdor Marvela?

"

Jestem bardzo zadowolony z powodu pracy nad tym filmem. Będziemy kręcić "Spider-Mana 3" w lipcu w Atlancie. Jeśli chodzi o to, czy pojawię się w innych filmach Mavela. Nie jestem pewien, co chcą ze mną zrobić... Zendaya na pewno pojawi się w nowym "Spider-Manie". Co do relacji pomiędzy Peterem i MJ, nie jestem pewien, jak ta znajomość się potoczy.  "

Holland nie zdradził żadnych konkretów, ale potwierdził, że zdjęcia do nowego filmu Marvela ruszą latem 2020 roku w Atlancie. Wiadomo też, że do obsady powróci również wcielająca się w MJ Zendaya. Odtwórca Spider-Mana słynął z tego, że potrafił nieświadomie rzucić spoilerem. Na szczęście tym razem tak się nie stało. Aktor zdradził tylko, że historia ukazana w filmie będzie "absolutnie szalona". 

Czekasz na nowego "Spider-Mana"?

Tom Holland
Tom Holland
Przeczytaj także Tom Holland potwierdził, że Sony miało plan na filmy o Spider-Manie, gdyby ten nie wrócił do MCU

"Spider-Man 3" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, o czym będzie "Spider-Man 3", ani jak brzmi oficjalny tytuł filmu. Fani mają nadzieję, że w nadchodzącej produkcji Spidey stanie w końcu oko w oko z Sinister Six - znaną z komiksów Marvela grupą superzłoczyńców. Czy rzeczywiście tak się stanie? Czy Spider-Man powróci w kolejnych produkcjach MCU? O tym przekonamy się za jakiś czas. Film w reżyserii Jona Wattsa trafi do kin 16 lipca 2021 roku.

Bob Iger i Tom Holland
Bob Iger i Tom Holland
Przeczytaj także Szef Disneya: "Tom Holland wisi mi piwo za uratowanie Spider-Mana"

Zobacz też: Lara Croft zostanie Spider-Woman? Alicia Vikander może wcielić się w nową superbohaterę Marvela 

Tagi: Film Spider-Man Tom Holland Marvel Zendaya