Laurence O'Fuarain dołączył do obsady "The Witcher: Blood Origin"

26.03.2021 15:14
Laurence O'Fuarain dołączył do obsady "The Witcher: Blood Origin" Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix ogłosił właśnie, że do obsady "The Witcher: Blood Origin" dołączył kolejny aktor. Jest nim Laurence O'Fuarain, znany m.in. z "Wikingów" i "Gry o tron".

"The Witcher: Blood Origin": Laurence O'Fuarain jako Fjall

Laurence O'Fuarain wcieli się w postać wojownika imieniem Fjall, który nie może pozbierać się po stracie ukochanej osoby. Fakt, że zginęła w walce, by go ocalić, nie pozwala mu się zatrzymać ani pogodzić z samym sobą i otaczającym go światem. W swoim dążeniu do odkupienia, Fjall zdobywa nieoczekiwanych sojuszników i wkracza na drogę zemsty, która prowadzi przez kontynent pogrążony w chaosie. Netflix, ogłaszając tę informację, udostępnił też zdjęcie aktora.

O'Fuarain, którego fani seriali mogą pamiętać z takich produkcji jak "Wikingowie", "Gra o tron", "Kraina bezprawia" czy "Rebelion", dołączył tym samym do Jodie Turner-Smith, która w związanym z "Wiedźminem" serialu wcieli się w postać Éile.

Polecamy

"The Witcher: Blood Origin" - co wiemy o serialu?

Nowy serial Netflixa, przygotowywany na fali popularności "Wiedźmina", przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed przygodami Geralta z Rivii. Produkcja opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do "Koniunkcji Sfer", kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

Polecamy

"The Witcher: Blood Origin" będzie składał się z 6 odcinków. Showrunnerem serialu będzie Declan de Barra, który będzie też pełnił rolę producenta wykonawczego wraz z Lauren Schmidt Hissrich, Jasonem Brownem i Seanem Danielem z Hivemind oraz Tomkiem Bagińskim i Jarkiem Sawko z Platige Films. Andrzej Sapkowski zostanie konsultantem kreatywnym serialu. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.