20.01.2017 15:53

Coma pokazała teledysk do utworu „W cwał”

Zespół nie przestaje nadal zadziwiać. Również najnowszy klip grupy powstały do drugiego singla jest nietuzinkowy.

Coma pokazała teledysk do utworu „W cwał”
foto: kadr z wideo

Coma zaskoczyła swoich fanów wydając ambitny krążek „2005 YU55”, który ukazał się na sklepowych półkach 7 października 2016. Album został wydany 5 lat od pojawienia się na rynku „Czerwonego albumu”.

Na „2005 YU55” pojawiły się teksty dotyczące historii Adama Polaka, na którego silny wpływ ma spotkanie z planetoidą o nazwie właśnie 2005 YU55. Spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega. Longplay składa się z 16 utwór i sami twórcy określają ten materiał jako concept album, który balansuje na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu.

Na pierwszy singiel Coma wybrała kompozycję „Lipiec”, do którego powstał klip. Nadszedł jednak czas na kolejny teledysk tym razem do utworu „W cwał”. W wideo widzimy młodych ludzi z okularami VR, którzy dają się w pełni wciągnąć w wirtualny świat.

Klip nagrywano w Łodzi i za scenariusz oraz reżyserię odpowiedzialny jest Tomasz Bergmann, zaś za choreografią Izabela Chlewińska. Producentem teledysku jest Michał Koroza.

Jeżeli chcecie zobaczyć Comę w akcji to już niebawem będzie taka okazja. Zespół wystąpi 3 lutego 2017 roku w Lublinie oraz 4 lutego 2017 w Opolu. Natomiast na 8 kwietnia 2017 roku zaplanowany jest koncert w Siemianowicach Śląskich.

Jak oceniacie klip Comy do utworu „W cwał”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Coma