18.10.2018 17:05

Fan Kiss zapłacił ogromne pieniądze za prywatny koncert. Nie spodziewał się, że to będzie tragedia

Gene Simmons i Ace Frehley nie spisali się. Internauci po obejrzeniu nagrania z koncertu uważają, że fan wyrzucił pieniądze w błoto.

Kiss zagrał kiepski koncert w domu fana
foto: kadr z wideo

Fani są w stanie zrobić naprawdę wszystko i wydać ostatnie pieniądze, żeby tylko zobaczyć swoich idoli. Kiss ma szczególną pozycję w USA, gdzie fani dla swoich ulubionych muzyków są w stanie zrobić naprawdę sporo.

Muzycy Kiss wzięli 50 000 za koncert w domu fana

Pewien wielbiciel Kiss postanowił wydać 50 000 dolarów. Co otrzymał w zamian? Gene Simmons oraz Ace Frehley zagrali u niego w domu dla 25 gości, jak również odpowiadali na pytania zgromadzonych, pozowali do wspólnych zdjęć i rozdawali ekskluzywne gadżety.

W internecie krąży nagranie z występu panów, którzy grają przebój Kiss „Cold Gin” i... nie jest zbyt dobrze. Patrząc chociażby na komentarze pod wideo widać, że niektórym zwiędły uszy:

"

To skandal, sprzedali się i jest to po prostu żenujące! "

"

Jestem wielkim fanem Kiss, ale to jest po prostu smutne. "

Posłuchajcie, czy rzeczywiście było aż tak źle:

Muzycy powinni wiedzieć, kiedy ze sceny zejść i patrząc na nagranie Simmonsa i Frehleya rzeczywiście artyści powinni się zastanowić, czy nie lepiej dać sobie na spokój z graniem. Z drugiej strony prywatne koncerty to żyła złota szczególnie, gdy masz wielu oddanych fanów. Kiss umie robić interesy i sprzedaje naprawdę dziwne gadżety, np. deski sedesowe ze swoimi podobiznami czy struny do gitary powietrznej.

Czy Kiss skończy karierę?

Zespół zaplanował 3-letnią trasę koncertową, która ma spowodować, że wszystkim fanom opadną szczęki, gdy zobaczą, co dzieje się na scenie. Ma to być już pożegnalna trasa formacji.  

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Kiss