09.09.2019 12:42

Muse wyda kolekcjonerski box "Origin of Muse" z przeszło 40 niewydanymi wcześniej utworami

Jeszcze w tym roku grupa Muse wyda wyjątkowy zestaw płyt "Origin Of Muse". Muzycy zdradzili, co znajdzie się w kolekcjonerskim boxie.

Muse
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Na początku 2019 roku grupa Muse ogłosiła, że zgromadziła w jednym miejscu utwory, dema, zdjęcia i filmy, których nigdy wcześniej nie wydała. Materiały pochodzą z początkowego okresu istnienia zespołu i obejmują czasu dwóch pierwszych albumów formacji "Showbiz" oraz "Origin Of Symmetry". 

Muse wyda kolekcjonerski box "Origin of Muse"

Nowe wydawnictwo Muse ukaże się 6 grudnia 2019 roku. Luksusowy zestaw kolekcjonersku będzie zawierał 48-stronicową broszurę o zespole wraz z ekskluzywnym wywiadem, dziewięć płyt CD, czterokolorowe winyle, plakaty, setlisty oraz zdjęcia. W boxie pojawi się łącznie 113 utworów z czego ponad 40 nie zostało wcześniej wydanych.

Muse i Tom Morello
Muse i Tom Morello
Przeczytaj także Tom Morello dołączył na scenie do Muse. Muzycy wspólnie wykonali utwór "Break It to Me" [WIDEO]

Muse zachęca do kupna zestawu opisem:

"

Z okazji 20. rocznicy wydania naszego debiutanckiego albumu "Showbiz" ogłaszamy wydanie "Origin of Muse". W boxie znajdziecie materiał z wczesnych lat Muse, który rejestrowaliśmy w Devon, wersje demo pierwszych utworów, epki oraz nagrania z dwóch pierwszych albumów studyjnych zespołu w pierwotnych wersjach. "

Każdy kto chce mieć w swojej kolekcji nowe wydawnictwo Muse musi liczyć się ze sporym wydatkiem. Box kosztuje niemal 140 dolarów, czyli przeszło 550 złotych.
Zobacz też: Soundgarden i Muse zanotowały wzrost odsłuchań dzięki nowym zdjęciom czarnej dziury 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Muse