17.01.2019 17:41

Wokalista Bad Wolves wydał oświadczenie w 1. rocznicę śmierci Dolores O'Riordan

Przeczytaj wzruszający wpis frontmana Bad Wolves z okazji rocznicy śmierci wokalistki The Cranberries.

Bad Wolves w coverze Zombie
foto: kadr z wideo

W 2018 roku zespół Bad Wolves postanowił nagrać własną wersję utworu The Cranberries "Zombie" i zaprosić do coveru Dolores O' Riordan. Niestety nie zdążyła zrealizować tego projektu - wokalistka The Cranberries zmarła 15 stycznia 2018 z powodu utonięcia, kobieta była pod wpływem alkoholu. Zespół zatem postanowił opublikować swoją interpretację "Zombie" na cześć Dolores i cover okazał się być wielkim hitem - wystarczy wspomnieć, że numer Bad Wolves jako pierwszy rockowy utwór w 2018 pokrył się platyną.

Wokalista Bad Wolves z oświadczeniem rok po śmierci Dolores O'Riordan

W 1. rocznicę śmierci wokalista zespołu, Tommy Vext, postanowił napisać krótki wpis na oficjalnych profilach Bad Wolves na mediach społecznościowych. Muzyk wyznał, że nagranie coveru "Zombie" było dla niego wielkim zaszczytem:

"

Rok temu odebrałem najgorszy telefon z możliwych. Dolores O'Riordan, to był zaszczyt móc podzielić się naszą interpretacją "Zombie" ze Światem w 2018. Będziemy dalej nieść twoje przesłanie i składać hołd za odwagę, inspirację i szczerość, którą nam dałaś w swojej muzyce. Do czasu, aż się zobaczymy znowu, niech Bóg trzyma Cię w ramionach. "

Przeczytajcie cały wpis muzyka Bad Wolves:

The Cranberries opublikował pośmiertny utwór z Dolores O'Riordan

W 1. rocznicę śmierci Dolores O'Riordan, The Cranberries podzielił się singlem "All Over Now" z nadchodzącej płyty. Na wydawnictwie znajdą się utwory, nad którymi wokalistka nie zdążyła dokończyć pracy, a także starsze, niewykorzystane projekty.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Cranberries Dolores O'Riordan Bad Wolves