Jasnowidz Jackowski z nową wizją. "To do nas wróci w nagły sposób!"

09.02.2021 13:24
Jasnowidz Krzysztof Jackowski Fot. Jakub Walasek/REPORTER

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się nową wizją. Tym razem dla kanału "Wideoprezentacje" opowiedział między innymi o nawrocie pandemii koronawirusa oraz przyszłych problemach ekonomicznych Europy. Wieszcz ma również dobre wiadomości dla uczniów!

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi otwarcie, że rok 2021 będzie o wiele gorszy niż 2020. Nie inaczej było 8 lutego 2021 gdy ulubiony jasnowidz Polaków po raz kolejny wystąpił w programie popularnego youtubera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Sprawdź, co przepowiedział!

Krzysztof Jackowski na dobre wieści dla uczniów

Krzysztof Jackowski ma dobre wieści dla uczniów, którzy jego zdaniem powrócą do stacjonarnej nauki. Jasnowidz już wie, jak będzie wyglądała edukacja w tym roku. Kiedy i na jak długo uczniowie powrócą do szkół?

Ja się zastanawiałem nad tym dzisiaj. Co może być dalej? Mamy luty, początek lutego i mam kilka skojarzeń [...]. Miałem takie wrażenie, że być może szkoły ożyją jeszcze przed końcem roku. Jeszcze mamy parę miesięcy tej szkoły. Że rząd rzeczywiście da na luz, zachowa się po tym czasie obostrzeń wspaniałomyślnie i da nam oddech. Ale uwaga! [...] nastąpi w zarazie zwrot.

Nastąpi wzmożona zaraza

Profeta z Człuchowa skupił się na pandemii. Z jego relacji wynika, że po krótkim czasie "odwilży" ma nastąpić jej ponowne nasilenie.

W tej chwili wydaje się, że ten bunt przedsiębiorców to jest taka pierwsza jaskółka powietrza, świeżego powietrza, które może przyjść. I być może o ile to okno zostanie otwarte, to może to powietrze wleci. Ale krótko potem coś się zdarzy (ja miałem dokładnie odczucie Skandynawii, ale nie upierajmy się). Nastąpi wzmożona zaraza. Nastąpi jakiś groźniejszy odłam tej zarazy, albo ona sama w sobie się nasili. I uwaga! Nie koniecznie w naszym kraju. Raczej w naszym kraju to się nie stanie, ale obok gdzieś.
Od razy miałem wrażenie, że mimo wszystko rząd nagle zacznie wszystko śrubować. I to bardzo konkretnie tym razem i to być może coś ogłaszając, niekoniecznie jakiś stan, ale może ostre obostrzenia. Czyli po chwili oddechu doznamy uczucia wręcz zmory, bo to do nas wróci. Wróci w bardzo nieoczekiwany, nagły sposób. Takie miałem wrażenie i tym się dzielę!

Jasnowidz Jackowski o sytuacji ekonomicznej w Polsce i Europie

W materiale Krzysztof Jackowski wypowiedział się także na temat sytuacji gospodarczej i ekonomicznej.

Zadałem sobie pytanie: a co z ekonomią? Co z ekonomią w Europie, Polsce skoro rządy same zamrażają swoje gospodarki. Dziwną rzecz poczułem, bardzo dziwną. Czy uwierzyłbyś w to, że najbliższe miesiące mimo tego, co się dzieje, nie muszą wcale oznaczać zaczynającej się inflacji a właśnie krótkotrwałą deflację, czyli pozory poprawy ekonomicznej budżetu w kraju? [...] Z racji zarazy, która tłumaczy wiele, możemy doczekać sytuacji, gdzie obostrzenia będą, ale ludzie przez krótki czas zaczną być rozpieszczani darowanymi pieniędzmi.

Górnicy z powodu tego, że zaraza znowu dała znać o sobie gdy przyjdzie lato (ja daję taki przykład) teraz macie pensję pewną, ale siedźcie w domu. Społeczeństwo zobaczy rozdawnictwo pieniężne [...]. Nikt się nie zbuntuje na to, że ja nie muszę iść pracować, a dają mi raz w miesiącu pieniądze na życie. To jest wygodne.

W którymś momencie jednak ta dziura się zapcha i wtedy inflacja i zburzenie tego porządku ekonomicznego, jaki znamy, nastąpi być może nawet jednego dnia. Jednej doby. Że stracimy wszystko. Pieniądze, które mamy w banku i które jakąś wartość mają starczą nam na nową parę butów tym razem.

Nieostrożnym jest ten, który na te moje słowa mówi: Ale bzdury, jest stabilizacja! Potraktujmy to wszystko, to wszystko, co się dzieje jako plan z dnia na dzień konsekwentnie utrzymywany.

W jednym ze wcześniejszych filmów jasnowidz Polaków opowiedział, jaka jego zdaniem będzie wiosna 2021. Nie skupił się jednak na pogodzie, ale na sytuacji, jaka w tym okresie będzie miała miejsce w Polsce. Zdaniem Jackowskiego "w tym roku inaczej przywitamy wiosnę".

Źródło: YouTube Wideoprezentacje  

Zobacz również: Przepowiednia Nostradamusa 2021. Czeka nas koniec świata, III wojna światowa i inwazja zombie?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.