Nie żyje gwiazda serialu "Gra o Tron". Aktor odszedł niespodziewanie w wieku 65 lat
05.05.2020 14:04
Nie żyje gwiazda serialu "Gra o Tron". Aktor odszedł niespodziewanie w wieku 65 lat Fot. EAST NEWS

W wieku 65 lat po krótkiej chorobie zmarł BJ Hogg. Aktor zagrał między innymi w popularnym serialu "Gra o Tron" oraz "Dance Lexie Dance" nominowanym do Oscara.

BJ Hogg, a tak naprawdę William Henry Brian Hogg to aktor z Irlandii Północnej, który zasłynął rolą w serialu komediowym BBC "Give My Head Peace". Zagrał w nim rolę Biga Mervyna.

Nie żyje BJ Hogg. Aktor znany z serialu "Gra o Tron"

Fani "Gry o Tron" zapamiętają Hogga jako Addama Marbranda. Aktor wcielił się w rycerza oddanego służbie Tywina Lannistera. Oprócz tego artysta zagrał także w produkcji "Upadek" z 2013 roku. W serialu wystąpił jako Ian Kay.

Jak czytamy na independent.co.uk, BJ Hogg zmarł 30 kwietnia 2020 roku w dzień swoich 65 urodzin. Mężczyzna odszedł po krótkiej chorobie, o której nie podano więcej szczegółow. O śmierci aktora poinformował jego agent, Geff Stanton:

Był wspaniałym człowiekiem, wielką osobowością i świetnym aktorem. Jego rodzina musi być załamana, składam jego bliskim kondolencje prosto z serca.

Hogg miał na koncie również tytułową rolę w filmie krótkometrażowym "Dance Lexie Dance". Produkcja otrzymała nominację do Oscara. 

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.