Bill Murray i Adam Driver kontra zombie w pierwszym zwiastunie filmu "The Dead Don't Die" Jima Jarmuscha

Sergiusz Kurczuk
02.04.2019 09:38
The Dead Don't Die|undefined Fot. kadr z filmu The Dead Don't Die

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "The Dead Don't Die" w reżyserii Jima Jarmuscha. W filmie pojawiają się między innymi Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Steve Buscemi oraz Iggy Pop.

Jim Jarmusch jest charakterystycznym twórcą filmowym. Chociaż tworzy kino autorskie, jego tytuły trafiają nawet do przeciętnego zjadacza popcornu. Najnowszy film reżysera będzie jeszcze bardziej strawny dla klientów multipleksów. "The Dead Don't Die" to nie tylko film o zombie, ale również zwariowana komedia, której nie powstydziłby się Robert Rodriguez. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

Przeczytaj także

"The Dead Don't Die" - zwiastun nowego filmu Jima Jarmuscha

W najnowszej komedii Jarmuscha zobaczymy aktorów, których reżyser obsadzał w swoich poprzednich filmach. W głównych rolach wystąpili Bill Murray i Adam Driver. Wraz z Chloë Sevigny wcielają się w policjantów, którzy muszą stawić czoła hordom nieumarłych. Pomoże im w tym między innymi Tilda Swinton - pracownica domu pogrzebowego, zajmująca się malowaniem zwłok, a po godzinach walcząca za pomocą katany. Jak prezentuje się trailer "The Dead Don't Die".

To nie jedyne znane nazwiska, które zobaczymy w filmie. Na ekranie pojawią się również Danny Glover, Steve Buscemi, Selena Gomez, Sara Driver, Rosie Perez, Tom Waits, raper RZA oraz Iggy Pop, który zagra jednego z żywych trupów. W zwiastunie nie zabrakło również odniesienia do słynnego filmu Jarmuscha "Kawa i papierosy". Twórcy udostępnili również plakat "The Dead Don't Die".

The Dead Don't Die Fot. foto: materiały promocyjne

"The Dead Don't Die" - kiedy premiera?

Nowa produkcja znacznie różni się od dotychczasowych filmów Jarmuscha. Reżyser przyzwyczaił swoich widzów do dość powolnej narracji i charakterystycznego poczucia humoru, tym razem pozwolił poznać się od innej strony. W "The Dead Don't Die" zobaczymy dość kliszowe podejście do ukazywania zombie, co ma nie tylko walory komediowe, ale jednocześnie składa hołd klasycznemu kino o nieumarłych stworach. Film Jarmuscha trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

>>Zobacz też: Dopasuj zombie do filmu [QUIZ]<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.