Widzowie wczuli się w bokserski klimat "Creeda III". Zobaczcie nagranie bójki na pokazie filmu

03.03.2023 12:20
Widzowie wczuli się w bokserski klimat "Creeda III". Zobaczcie nagranie bójki na pokazie filmu Fot. MGM/Courtesy Everett Collection/East News

Michael B. Jordan powraca jako Adonis Creed w swoim reżyserskim debiucie "Creed III". Tym razem jego przeciwnikiem będzie przyjaciel z przeszłości, więc stawka jest wyższa niż kiedykolwiek.

Creed III - na pokazie filmu doszło do bójki

Michael B. Jordan i Jonathan Majors nie byli jedynymi osobami, które stanęły w szranki na jednym z pokazów "Creeda III" we Francji. W sieci pojawiło się wideo, gdzie na sali kinowej doszło do konfrontacji między widzami - według Twittera poszło o korzystanie z telefonu podczas oglądania filmu.

Polecamy

W wideo widzimy, jak dwie osoby zaczynają się przepychać. Do finezji widzianej na ekranie trochę im brakowało, ale po kilku ciosach i pchnięciach w końcu zainterweniował tłum i nikomu się chyba nic nie stało. Materiał zdobył ponad 2 miliony wyświetleń:

"Creed III" przedstawi nam historię kilka lat po wydarzeniach z poprzednich odsłon. Adonis i Bianca wychowują swoją córkę, mężczyzna jest na szczycie popularności jako najlepszy bokser na świecie i życie jest po prostu piękne. Pewnego dnia w ich progach pojawia się jednak postać z przeszłości.

Mowa o Damianie (Jonathan Majors), z którym Adonis był bardzo blisko związany za młodu. Razem wpakowali się w tarapaty i wina spadła właściwie w całości na starszego z chłopaków, który spędził kolejne 18 lat w więzieniu. Donnie próbuje mu pomóc, zapraszając go do swojej sali treningowej. Dame jest jednak bardzo agresywny i w wyniku kilku nieporozumień, mężczyźni popadają w konflikt, który rozwiązać mogą jedynie w ringu.

Polecamy

"Creedzie III" powrócą gwiazdy poprzednich filmów, czyli Tessa Thompson i Phylicia Rashad, które wcielały się w kolejno żonę i matkę Adonisa, a także Florian Munteanu (syn Ivana Drago). Antagonistą będzie natomiast wspomniany Jonathan Majors, a Adonisa Creeda znów zagra Michael B. Jordan.

Film "Creed III" ma zadebiutować w kinach już 3 marca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.