"Creed III" doczekał się pierwszych plakatów i daty premiery. Film zapowiada się świetnie

18.10.2022 15:56
"Creed III" doczekał się pierwszych plakatów i daty premiery. Film zapowiada się świetnie Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Michael B. Jordan v Jonathan Majors - taki konflikt zwiastują nam pierwsze plakaty "Creeda III", w którym tytułowy fighter zmierzy się z kolejnym przeciwnikiem z przeszłości...

Creed III - nowe plakaty potwierdzają datę premiery

Adonis Creed powraca i robi to w świetnym stylu - grający główną rolę Michael B. Jordan udostępnił w swoich mediach społecznościowych pierwsze plakaty, które przedstawiają nam głównych bohaterów nowej odsłony sagi, wspomnianego Creeda oraz Andersona Dame'a. W tej roli wystąpi Jonathan Majors.

Polecamy

Dowiedzieliśmy się, że nadchodząca odsłona sagi ze świata Rocky'ego zadebiutuje w kinach już wiosną 2023 roku, a już niedługo w sieci ma się pojawić zwiastun. Zanim ten się jednak zjawi, to poniżej możecie zobaczyć plakaty, które zdobyły dużą popularność w sieci:

Chociaż na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących "Creeda III" - spodziewamy się, że Anderson Dame będzie głównym antagonistą Adonisa i znając serię "Rocky", będzie w pewien sposób powiązany z "Clubberem" Langiem z "Rocky'ego III" (może będzie jego nieślubnym synem?).

"Creed III" będzie również pierwszą odsłoną serii, w której nie pojawi się Sylvester Stallone. Aktor postanowił oddać pałeczkę Michaelowi B. Jordanowi, dla którego film będzie też debiutem reżyserskim (historia lubi się powtarzać - w końcu Sly też wyreżyserował kilka poprzednich odsłon). Scenariusz napisali natomiast Keenan Coogler i Zach Baylin.

Polecamy

Creed III - obsada i data premiery

"Creedzie III" powrócą gwiazdy poprzednich filmów, czyli Tessa Thompson i Phylicia Rashad, które wcielały się w kolejno żonę i matkę Adonisa, a także Florian Munteanu (syn Ivana Drago). Antagonistą będzie natomiast wspomniany Jonathan Majors, a Adonisa Creeda znów zagra Michael B. Jordan.

Film "Creed III" ma zadebiutować w kinach już 3 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.