Zwiastun "Creeda III" zapowiada nam świetny debiut reżyserski Michaela B. Jordana. Zobaczcie wideo

19.10.2022 11:21
Zwiastun "Creeda III" zapowiada nam świetny debiut reżyserski Michaela B. Jordana. Zobaczcie wideo Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Zaledwie kilkadziesiąt godzin po debiucie plakatów "Creeda III", w sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu z Jordanem i Majorsem w rolach głównych. Ten prezentuje się świetnie.

Creed III - Adonis musi się zmierzyć z przeszłością w nowym filmie

W sieci pojawił się niedawno oficjalny zwiastun filmu "Creed III", który będzie reżyserskim debiutem dla gwiazdora serii, Michaela B. Jordana. Trzeba przyznać, że jak na pierwszy raz, to Jordan wykonał kawał porządnej roboty - a przynajmniej tak sugeruje nam zwiastun.

Polecamy

Ten jest bowiem przepełniony ładnymi ujęciami, dobrą grą aktorską, a także ładnymi kolorkami. Zdaje się, że również scenariusz będzie na całkiem wysokim poziomie - "Creed III" przedstawi nam historię kilka lat po wydarzeniach z poprzednich odsłon. Adonis i Bianca wychowują swoją córkę, mężczyzna jest na szczycie popularności jako najlepszy bokser na świecie i życie jest po prostu piękne. Pewnego dnia w ich progach pojawia się jednak postać z przeszłości.

Mowa o Damianie (Jonathan Majors), z którym Adonis był bardzo blisko związany za młodu. Razem wpakowali się w tarapaty i wina spadła właściwie w całości na starszego z chłopaków, który spędził kolejne 18 lat w więzieniu. Donnie próbuje mu pomóc, zapraszając go do swojej sali treningowej. Dame jest jednak bardzo agresywny i w wyniku kilku nieporozumień, mężczyźni popadają w konflikt, który rozwiązać mogą jedynie w ringu.

Polecamy

Zobaczcie zwiastun poniżej:

"Creedzie III" powrócą gwiazdy poprzednich filmów, czyli Tessa Thompson i Phylicia Rashad, które wcielały się w kolejno żonę i matkę Adonisa, a także Florian Munteanu (syn Ivana Drago). Antagonistą będzie natomiast wspomniany Jonathan Majors, a Adonisa Creeda znów zagra Michael B. Jordan.

Film "Creed III" ma zadebiutować w kinach już 3 marca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.