Andrzej Duda i zemsta Bronisława, czyli parodia „Piratów z Karaibów”

Robert Skowronski
13.07.2017 10:31
Andrzej Duda i zemsta Bronisława, czyli parodia „Piratów z Karaibów” Fot. kadr z wideo

W przeróbce zwiastuna „Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara” Andrzej Duda stał się Jackiem Sparrowem, zaś żądnym odwetu tytułowym hiszpańskim żeglarzem jest Bronisław Komorowski. Sprawdźcie.

Obecny prezydent Polski to człowiek wielu talentów. Andrzej Duda świetnie czuje się w repertuarze Imagine Dragons i nie ma dla niego misji niemożliwej, bo poza murami Pałacu Prezydenckiego działa na rzecz brytyjskiego wywiadu jako agent 007. Z takim wachlarzem umiejętności i doświadczeniem przemierzanie światowych wód to dla mościwie nam panującego bułka z masłem.

Problem w tym, że będzie się on musiał zmierzyć z niebezpiecznym Kapitanem Bronisławem, który dołoży wszelkich starań, żeby tylko zgładzić Andrzeja. Nic dziwnego, jest on wszak przepełniony „bUlem” po zostaniu zdetronizowanym.

W wideo pojawiają się jeszcze Jarosław Kaczyński, Ewa Kopacz czy Beata Szydło. To najgorętsza premiera tej kadencji. Bezwzględną większością głosów przegłosowano pomysł wprowadzenia filmu do stałego programu nauczania w szkołach. Bez względu na to czy jesteś lewakiem czy zwolennikiem PiS-u, jest to propozycja, którą trzeba zobaczyć. Oto „Piraci z Karaibów: Zemsta Bronisława”:

Autorzy materiału, czyli kanał na YouTubie Pustka Egzystencjalna, podkreślili, że nie chcieli urazić żadnej z osób, które pojawiły się w parodii:

Film ten nie ma na celu nikogo obrazić. Jest on mieszanką znanych wszystkim nam wydarzeń na polskiej scenie politycznej, zwiastuna filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” oraz naszej wyobraźni.

Wszyscy na pokład, Wy lewaki lądowe!

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.