Ben Stiller w "Szybkich i wściekłych 9"? Aktor skomentował doniesienia

03.03.2020 10:43
Ben Stiller|undefined Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Według plotek Ben Stiller miał gościnnie wystąpić w filmie "Szybcy i wściekli 9". Aktor postanowił odnieść się do doniesień.

Na początku marca 2020 roku pojawiły się informacje, że Ben Stiller wystąpi gościnnie w dziewiątej odsłonie serii "Szybcy i wściekli". Gwiazdor postanowił skomentować te doniesienia.

"Szybcy i wściekli 9" - Ben Stiller wystąpi w filmie?

Ben Stiller to aktor znany głównie ze swoich występów komediowych. Zagrał  w takich produkcjach jak "Zoolander", "Poznaj mojego tatę" czy "Noc w muzeum". Niektórym fanom "Szybkich i wściekłych" trudno było sobie wyobrazić aktora w typowym filmie akcji. Jednak występ w serii nie musiał od razu oznaczać, że Stiller wskoczy za kierownicę szybkiej bryki i będzie łamał prawa fizyki u boku Vina Diesela i Michelle Rodriguez. Fani podejrzewali, że aktor udzieli jedynie występu gościnnego.

Przeczytaj także

Niestety do tego nie dojdzie, ponieważ Stiller oficjalnie zdementował plotki za pośrednictwem swojego Twittera.

Pogłoska o mojej szybkości i wściekłości była mocno przesadzona. W sense - niestety w ogóle nie była prawdziwa. Ale życzę im wszystkiego najlepszego. Trzymam kciuki.

Aktor sparafrazował słynne zdanie przypisywane Markowi Twainowi i w humorystyczny sposób zaprzeczył, że ma cokolwiek wspólnego z nadchodzącą produkcją w reżyserii Justina Lina. Nie oznacza to jednak, że w filmie "Szybcy i wściekli 9" zabraknie jakiegoś zaskakującego cameo, jak miało to miejsce w przypadku "Hobbsa i Shawa", gdzie gościnnie wystąpił Ryan Reynolds.

 

Przeczytaj także

"Szybcy i wściekli 9" - kiedy premiera?

W filmie oprócz Diesela i Rodriguez wystąpią między innymi Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Chris Bridges (znany jako Ludacris), Nathalie Emmanuel, Helen Mirren oraz Charlize Theron. Do serii dołączą John Cena, CardiB oraz Ozuna. Światowa premiera "Szybkich i wściekłych 9" została wyznaczona na 20 maja 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Vin Diesel pokazał zdjęcie z planu "Szybkich i wściekłych IX". Powróci postać Paula Walkera?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.