Brie Larson dołączyła do "Familii" - gwiazda Marvela pojawi się w "Szybkich i wściekłych 10"

11.04.2022 11:03
Brie Larson dołączyła do "Familii" - gwiazda Marvela pojawi się w "Szybkich i wściekłych 10" Fot. Li Ying/Xinhua News/East News

Gwiazda "Kapitan Marvel" spełniła swoje marzenie i dołączyła do obsady "Szybkich i wściekłych". Potwierdzenie tej informacji zaserwował nam Vin Diesel. 

Brie Larson dołączyła do obsady Szybkich i wściekłych 10

Rodzina się powiększa. Nie chodzi jednak o zwyczajowe przywitanie na świecie dziecka - nie, nie, nie. Mówimy o filmowej rodzinie tworzącej serię "Szybcy i wściekli". Vin Diesel poinformował niedawno na swoim Instagramie, że laureatka Oscara i gwiazda "Kapitan Marvel" Brie Larson dołączyła do obsady kolejnej części serii.

Polecamy

Aktor zażartował, że chociaż Larson "wygląda jak aniołek", to jej postać ma być zupełnym przeciwieństwem aktorki. Jak czytamy:

Tak, tak, tak... Widzicie tego aniołka, który mnie rozśmiesza i pewnie myślicie sobie: "to Kapitan Marvel". Jest w tym zdjęciu śmiech i miłość. Nie widzicie jednak, kogo ona będzie grała w "Szybkich i wściekłych 10".

Vin Diesel dodał, że jej osoba ma dodać serii coś, czego się nie spodziewaliśmy, ale czego potrzebowaliśmy:

Nie macie pojęcia, jak świetna i ważna ona będzie dla naszej mitologii. Poza jej pięknem, intelektem i Oscarem, ona jest duszą, która doda coś, czego się nie spodziewaliście, ale być może potrzebowaliście. Witaj w RODZINIE, Brie.
Polecamy

Niestety, oprócz obsady, to nie znamy zbyt dużo szczegółów dotyczących "Szybkich i wściekłych 10".

W nowej odsłonie powrócą oczywiście Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez i Sung Kang, a oprócz Larson do obsady dołączyli Jason Momoa oraz znana z "The Suicide Squad" Daniela Melchior. Justin Lin znów zajmie się reżyserią. Film "Szybcy i wściekli 10" zadebiutuje 19 maja 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.