Cavill, Jackson, Cranston, Rockwell - Matthew Vaughn tworzy szpiegowski film z absolutnie POTĘŻNĄ obsadą

09.07.2021 11:10
Cavill, Jackson, Cranston, Rockwell - Matthew Vaughn tworzy szpiegowski film z absolutnie POTĘŻNĄ obsadą Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Matthew Vaughn ma rozmach. Reżyser ogłosił, że zebrał absolutnie przepełnioną gwiazdami obsadę na potrzeby swojego następnego szpiegowskiego filmu akcji "Argylle", do którego zdjęcia ruszą już w sierpniu 2021 roku w Europie.

Oto Argylle - film z absolutnie genialną obsadą

Jak podaje Deadline, Matthew Vaughn wyreżyseruje i wyprodukuje nowy film "Argylle", w którym główne role zagrają: Henry Cavill, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, John Cena, Samuel L. Jackson, a także... Dua Lipa, dla której to będzie filmowy debiut. Wokalistka ma również pomóc w stworzeniu ścieżki dźwiękowej do produkcji.

Polecamy

Co ciekawe, film "Argylle" ma być adaptacją NADCHODZĄCEJ powieści o tym samym tytule autorstwa Ellie Conway. Tytuł ma powiedzieć o "najlepszym szpiegu świata" o imieniu Argylle, który nagle zostaje wplątany w międzynarodową przygodę.

Film ma być pierwszym z przynajmniej trzech z serii, a jego akcja będzie się rozgrywała w USA, Londynie i innych miejscach na świecie. Natomiast sama powieść ma zostać udostępniona w 2022 roku za pośrednictwem Transworld Publishers Ltd, dywizji Penguin Random House.

Polecamy

Scenarzystą filmu został Jason Fuchs ("Wonder Woman"). Producentami wraz z Vaughnem będą Adam Bohling oraz David Reid, natomiast producentami wykonawczymi zostali Fuchs, Zygi Kamasa, Carlos Peres, Claudia Vaughn i Adam Fishbach.

Matthew Vaughn krótko skomentował swój nadchodzący film:

Kiedy przeczytałem wczesną wersję tej powieści, to poczułem, że to może być najlepsza seria szpiegowska od czasów Iana Fleminga i jego powieści z lat 50. To będzie coś zupełnie nowego, co spowoduje odświeżenie całego gatunku.
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.