"Wiedźmin" - oto pierwszy zwiastun nowego sezonu! Netflix i CDPR tworzą również WitcherCon

14.06.2021 08:34
"Wiedźmin" - oto pierwszy zwiastun nowego sezonu! Netflix i CDPR tworzą również WitcherCon Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix zakończył swój Geeked Week z przytupem - serwis zaprezentował bowiem pierwszą oficjalną zapowiedź 2. sezonu "Wiedźmina", który w całości skupia się na Ciri.

Wiedźmin - oto pierwsza zapowiedź nowego sezonu

Cirilla (Freya Allan) jest w gruncie rzeczy najważniejszą postacią w całym świecie Wiedźmina. Dlatego też Netflix postanowił przypomnieć o tym fanom w nowej zapowiedzi 2. sezonu popularnego serialu, który pojawił się w połowie czerwca w sieci. 

Polecamy

Ten przypomina nam o niezwykłym przeznaczeniu, które czeka na Ciri, a przy okazji pokazuje nam młodą księżniczkę w różnych opałach. Sam Netflix twierdzi, że "Ciri już nie jest zagubiona w lesie". Samo wideo trwa zaledwie 12 sekund:

Polecamy

A co nas czeka w nowych odcinkach serialu? Jak podaje portal Redanian Intelligence, w drugim sezonie "Wiedźmina" zadebiutuje Dziki Gon. Oprócz tego wiemy, że kolejne odcinki zostały oparte na powieściach "Krew elfów" i "Czas pogardy" oraz opowiadaniu "Miecz przeznaczenia". Zobaczymy więc między innymi Ciri trenującą pod okiem Geralta w Kaer Morhen. Wiemy też, że jeden z odcinków będzie poświęcony "Ziarnu prawdy", jednej z najbardziej ikonicznych opowieści o Geralcie.

Oprócz tego Netflix i CD Projekt RED zapowiedzieli również powstanie "WitcherConu", który odbędzie się już 9 lipca 2021 roku. Wówczas dowiemy się więcej na temat nadchodzących "wiedźmińskich" projektów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.