Top 11: Najlepsze filmy z Channingiem Tatumem. "Step Up", "Magic Mike"

Karolina Woźniak
19.04.2019 13:18
Channing Tatum filmy|undefined Fot. : shutterstock.com

Channing Tatum to popularny aktor i utalentowany tancerz. Mężczyzna zagrał w wielu filmach, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytyków, a sam aktor zaskarbił sobie sympatię wielu widzów.

Większość zapewne kojarzy Channinga Tatuma z filmu "Step Up - Taniec zmysłów", w którym mężczyzna zagrał nastolatka, który okazuje się bardzo utalentowanym tancerzem. W ramach prac społecznych jest sprzątaczem w szkole artystycznej. Zanim Tatum stał się rozpoznawalny, pracował jako dekarz, a także striptizer. Zdobył stypendium sportowe w Glenville State College. 

Top 11: Najlepsze filmy z Channingiem Tatumem

W aktorstwo Channing zaangażował się dopiero w 2004 roku, kiedy pojawił się w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami". Zagrał także małą rolę w filmie "Trener" i w "Wojnie Światów". Tatum wystąpił w wielu teledyskach. Wystąpił w klipie Seana Paula, Ciary i Chamillionaire czy Twista i Faith Evans. 

Przeczytaj także

1. "Step Up - Taniec zmysłów" reż. A. Fletcher (2006)

Aktor wcielił się w rolę Tylera Gage'a, zbuntowanego nastolatka, który w ramach prac społecznych jest sprzątaczem w szkole. Poznaje tam Norę, która przygotowuje się do występu dyplomowego. Między dziewczyną i Tylerem zaczyna iskrzyć. Chłopak chce udowodnić, że może zajść w życiu daleko. 

2. "Wszyscy twoi święci" reż. D. Montiel (2006)

Odnoszący sukcesy pisarz powraca do rodzinnego miasteczka, żeby odbudować relację z chorym ojcem. To będzie okazja, żeby spotkać starych znajomych i zmierzyć się z przeszłością. U głównego bohatera rodzą się wspomnienia, które "prześladują" go przez cały pobyt w rodzinnej Astorii. 

3. "Ona to on" reż. A. Fickman (2006) 

Komedia dla nastolatków, która przedstawia historię Violi. Dziewczyna kocha piłkę nożną, ale jej drużyna zostaje rozwiązana. Nastolatka postanawia udawać swojego brata bliźniaka i zamiast niego uczęszcza do szkoły z internatem. Robi to po to, żeby móc grać w piłkę. 

4. "Stop Loss" reż. K. Peirce (2008)

Młody Teksańczyk wraca do domu po służbie w Iraku. Podczas pobytu dowiaduje się, że musi ponownie wrócić do arabskiego państwa na Bliskim Wschodzie. Mężczyzna odmawia stawienia się, co skutkuje odmową poddania się procedurze "stop-loss". 

5. "Fighting" reż. D. Montiel (2009)

Shawn MacArthur pod namową mistrza walk ulicznych postanawia wziąć udział w tajnych starciach. Jego przeciwnicy to najczęściej osoby z kryminalną przeszłością. Film opowiada o walce, miłości, pieniądzach i przeciwnościach losu, z którymi musi się zmierzyć Shawn. 

6. "Wciąż ją kocham" reż. L. Hallström (2010)

Melodramat, w którym role główne zagrali Amanda Seyfried i Channing Tatum. Obraz był wielokrotnie nominowany do Oscara. John jest młodym żołnierzem, który nie skupiał się na przyszłości, bo nie wiedział nawet, czy będzie mu dana. Pewnego razu spotyka Savannah, w której się zakochuje. Niestety mężczyzna znowu zostaje wysłany  a front.

7. "Magic Mike" reż. S. Soderbergh (2012)

Historia Channinga Tatuma, który zagrał w filmie samego siebie. Mężczyzna zarabia na życie jako tancerz przed damską publicznością. Film Soderbergha przedstawia ciemną stronę zawodu, a także historię jednego z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. 

8. "21 Jump Street" reż. P. Lord, C. Miller (2012)

Komedia o młodych policjantach, którzy zostają wysłani do szkoły. Ich zadaniem będzie odszukanie dealera narkotyków, który sprzedaje towar uczniom. Film jest przepełniony zabawnymi sytuacjami i dowcipnymi dialogami. 

9. "I że Cię nie opuszczę" reż. M. Sucsy (2012) 

Leo i Paige to udane małżeństwo. Para jest w sobie zakochana na zabój. Pewnego wieczoru oboje ulegają wypadkowi, w wyniku którego dziewczyna traci pamięć, a Leo staje się dla niej zupełnie obcym mężczyzną. Jego zadaniem jest ponownie rozkochać w sobie żonę. 

10. "Panaceum" reż. S. Soderbergh (2013) 

Emily i Martin są szczęśliwym małżeństwem do czasu, kiedy on nie zostaje aresztowany za przekręty finansowe. Kobieta popada w depresje i rozpoczyna leczenie. Jest pod opieką specjalisty, któremu zależy, żeby kobieta doszła do siebie. Kiedy Martin wychodzi z więzienia, ich życie zmienia się nie do poznania.

11. "22 Jump Street" reż. P. Lord, C. Miller (2012)

Druga część fantastycznej komedii z Channingiem Tatumem i Jonah Hillem. Tym razem partnerzy działają pod przykrywką w szkole wyższej, a ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Kumple muszą sprawdzić, czy są w stanie wytrwać w dojrzałej relacji. 

Channing Tatum często gra w filmach o tańcu i komediach, które bawią do łez. Aktor świetnie sprawdza się także w dramatach. Które tytuły dopisalibyście do naszego rankingu? 

 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.