Michael B. Jordan będzie nie tylko gwiazdą, ale również reżyserem "Creeda 3"

29.12.2020 11:08
Michael B. Jordan będzie nie tylko gwiazdą, ale również reżyserem "Creeda 3" Fot. Rex Features/East News

Młody aktor kontynuuje swój podbój Hollywood - Jordan wyreżyseruje film "Creed 3". Informację potwierdziła gwiazda produkcji, Tessa Thompson.

Michael B. Jordan nie tylko gwiazdą, ale też reżyserem Creeda 3

Jeszcze parę miesięcy temu wieść o tym, że Michael B. Jordan wyreżyseruje "Creeda 3" była jedynie plotką. Wygląda jednak na to, że gwiazdor spin-offu "Rocky'ego" faktycznie zasiądzie na stołku reżysera - a przynajmniej tak wyjawiła niedawno Tessa Thompson.

Polecamy

Aktorka (znana z roli Bianki w filmach "Creed", czy Walkirii w filmach MCU) rozmawiała niedawno z reporterem MTV News, a w trakcie wywiadu przyznała, że zamierza używać tytułu Jordana jako "najseksowniejszego mężczyzny na świecie" jako amunicji. Zażartowała, że gdy będzie pracowała z nim w roli reżysera, to będzie mu dogryzała by "odpuścił nieco z seksownością". 

Na ten moment nie wiemy zbyt dużo na temat nadchodzącego filmu. W lutym 2020 roku potwierdzono, że Zack Baylin będzie scenarzystą "Creeda 3", a z informacji wynikało również, że Sylvester Stallone raczej nie powróci już jako Rocky Balboa. Aktor jednak nie wykluczył pojawienia się w nowym filmie w jakiejś formie, mówiąc w rozmowie z Comicbook.com:

Cóż, wierzę w film "Creed", więc jest możliwość, że mnie nie zobaczycie w tej roli. Ale z drugiej strony nigdy nie mówię "nie" Rocky'emu, bo zawsze mam w głowie kilka pomysłów na postać.

Dla Michaela B. Jordana "Creed 3" będzie reżyserskim debiutem, co jest w sumie tradycją dla filmów z tej serii - w końcu Sly wyreżyserował 4 z 6 oryginalnych filmów o bokserze. Gwiazdor niedawno zapowiedział też, że zamierza wyprodukować film o Static Shocku dla Warner Bros.

Jak sam wyjaśnił w rozmowie z The Hollywood Reporter, zamierza użyć swojej platformy, by opowiadać historie bliskie osobom czarnoskórym:

Jestem dumny, że mogę stworzyć nowy filmowy świat zbudowany wokół czarnoskórych superbohaterów - nasza społeczność na to zasługuje. Outlier Society ma na celu pokazywanie zdywersyfikowanych postaci na różnych plaformach i jestem bardzo zadowolony, że Warner Bros. chce nam pomóc w wykonaniu pierwszego kroku.
Polecamy

Data premiery "Creeda 3" jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.