"Enola Holmes 2" - Brown i Cavill powracają jako genialne rodzeństwo w zdjęciach z filmu

22.08.2022 13:50
"Enola Holmes 2" - Brown i Cavill powracają jako genialne rodzeństwo w zdjęciach z filmu Fot. materiały prasowe/Alex Bailey/Netflix

Netflix zdradził datę premiery "Enoli Holmes 2" i przy okazji podzielił się zdjęciami z produkcji - te pokazują nam Millie Bobby Brown i Henry'ego Cavilla w roli Holmesów.

Enola Holmes 2 - Netflix pokazał zdjęcia z nowego filmu

Millie Bobby Brown i Henry Cavill wcielili się w rodzeństwo Holmesów w filmie "Enola Holmes" dla Netflix. Produkcja okazała się być hitem, więc platforma szybko zamówiła kolejną odsłonę ich przygód. Aktor znany z "Wiedźmina" zakończył pracę na planie już w listopadzie 2021 roku, więc twórcy mieli mnóstwo czasu w postprodukcji.

Polecamy

Teraz Netflix postanowił się pochwalić pierwszymi zdjęciami z produkcji, a także podzielili się datą premiery "Enoli Holmes 2" - nowa odsłona serii ma się pojawić w serwisie już 4 listopada 2022 roku. Poniżej natomiast możecie zobaczyć rodzinkę Holmesów:

Jak czytamy w opisie najnowszego filmu:

Niedługo po rozwiązaniu swojej pierwszej sprawy, Enola Holmes (Brown) postanawia pójść śladami swojego znanego brata, Sherlocka (Cavill) i otwiera swoją własną agencję. Szybko okazuje się jednak, że bycie kobiecą prywatną detektyw nie jest wcale takie łatwe. Po zderzeniu z zimnymi realiami dorosłości, Enola chce zamknąć działalność. Na jej drodze pojawia się jednak jej pierwsza klientka - biedna sprzedawczyni zapałek, która prosi detektyw o znalezienie jej siostry.
Polecamy

Do obsady filmu dołączyli David Thewlis (Lupin w "Harrym Potterze", a niedawno John Dee w "Sandmanie") oraz Sharon Duncan-Brewster ("Diuna").

Tak jak wspomnieliśmy, "Enola Holmes 2" zadebiutuje na Netflix już 4 listopada 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.