Fani domagają się Ryana Reynoldsa w "Mortal Kombat 2". Aktor odpowiedział

29.04.2021 11:12
Fani domagają się Ryana Reynoldsa w "Mortal Kombat 2". Aktor odpowiedział Fot. Gilbert Flores/Broadimage/EAST NEWS

Niedawno na HBO Max i w kinach na świecie (nie w Polsce) pojawiła się nowa odsłona "Mortal Kombat". Film był całkiem sporym sukcesem komercyjnym, miał dużą oglądalność na HBO Max. Twórcy myślą więc o kontynuacji.

Mortal Kombat 2 - Ryan Reynolds zagra Johnny'ego Cage'a?

Johnny Cage to jedna z najważniejszych postaci w całej serii, a także jeden z głównych bohaterów oryginalnego filmu "Mortal Kombat" z 1995 roku. Bohatera zabrakło w produkcji z 2021 roku, ale... TERAZ BĘDĄ SPOILERY DOTYCZĄCE FILMU "MORTAL KOMBAT" Z 2021` ROKU. Cage pojawił się pod koniec nowego obrazu jako plakat, natomiast Cole Young zapowiada, że zamierza pojechać do Hollywood, żeby odnaleźć kolejnego ziemskiego bohatera.

Polecamy

Nie trzeba być Einsteinem, żeby wydedukować, iż w kontynuacji Cole Young ma odnaleźć Johnny'ego Cage'a. W sieci zawrzało na temat tej perspektywy, a fani podzielili się na dwa obozy - jeden z nich chce w tej roli Scotta Adkinsa, znanego kaskadera, choreografa walk i aktora (ten byłby idealny ze strony atletycznej), a inni widzą w niej natomiast Ryana Reynoldsa (ten byłby idealny ze strony "hollywoodzkiej"). 

Plotki stały się na tyle głośne, że odniósł się do nich nawet sam Ryan Reynolds. Mężczyzna niedawno wrzucił na Twittera quasi-reklamę swojej sieci komórkowej Mint Mobile, w której przy okazji nawiązał do znanej marki:

Polecamy

Tweeta zobaczył współtwórca marki i producent wykonawczy filmu, Ed Boon, który napisał krótko: "Chyba musimy porozmawiać, Ryan...". Zobaczcie poniżej:

Na razie jest zbyt wcześnie, by rozmawiać na temat jakichkolwiek szczegółów potencjalnej kontynuacji "Mortal Kombat". Oczywiście twórcy niewątpliwe chcą zrobić kolejne części, czego świadectwem jest mini-zapowiedź Johnny'ego Cage'a pod koniec produkcji. Mamy nadzieję, że Boon i spółka będą mogli kontynuować swoją wizję. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.