Gal Gadot zagra złą królową w aktorskiej "Królewnie Śnieżce" od Disneya

04.11.2021 10:26
Gal Gadot zagra złą królową w aktorskiej "Królewnie Śnieżce" od Disneya Fot. PATRICK T. FALLON/AFP/East News

Niedługo na Netflix zadebiutuje "Red Notice" z Gal Gadot w jednej z głównych ról, ale aktorka już planuje kolejne występy w blockbusterach. Tym razem pojawi się w produkcji Disneya.

Gal Gadot zagra Złą Królową w "Królewnie Śnieżce"

"Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?" - ten cytat najprawdopodobniej usłyszymy z ust Gal Gadot w nadchodzącym filmie "Królewna Śnieżka". Jak podaje Deadline, gwiazda "Wonder Woman" dołączyła do obsady aktorskiej produkcji Disneya, w której zagra Złą Królową.  

Polecamy

Rachel Zegler wcieli się w tytułową postać, Marc Webb będzie reżyserem filmu, natomiast Marc Platt został producentem. Zdjęcia do "Królewny Śnieżki" mają ruszyć już w 2022 roku.

Nowa wersja będzie odświeżeniem bajki z 1938 roku, która okazała się być ogromnym sukcesem dla Disneya, rozpoczynając niejako budowanie filmowego imperium. Benj Pasek i Justin Paul mają stworzyć nowe piosenki do filmu (twórcy "La La Land" i "The Greatest Showman"). 

Polecamy

Gal Gadot wcieli się również w królową Kleopatrę w nadchodzącym filmie historycznym w reżyserii Patty Jenkins. W nim, kobieta po śmierci swojego ojca podjęła brutalną wojnę domową przeciwko swojemu bratu. Dzięki pomocy ze strony Juliusza Cezara, Kleopatra stała się królową Egiptu. Data premiery na razie nie jest znana.

Gadot będziemy mogli zobaczyć już 12 listopada 2021 roku w filmie "Red Notice" na Netflix. Data premiery "Królewny Śnieżki" jest nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.