Gwiazda "Gambitu królowej" w nowym filmie Edgara Wrighta. Zobaczcie zwiastun "Last Night in Soho"

26.05.2021 12:09
Gwiazda "Gambitu królowej" w nowym filmie Edgara Wrighta. Zobaczcie zwiastun "Last Night in Soho" Fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

Anya Taylor-Joy z "Gambitu królowej" zagra jedną z głównych ról w nowym filmie Edgara Wrighta o tytule "Last Night in Soho". O czym opowie i kogo jeszcze zobaczymy?

Last Night in Soho - Anya Taylor-Joy błyszczy w zwiastunie filmu Edgara Wrighta

W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź filmu "Last Night in Soho" Edgara Wrighta. W produkcji pojawią się popularni aktorzy - role główne mają zagrać Thomasin McKenzie ("Jojo Rabbit"), Matt Smith ("The Crown", "Doctor Who"), a także gwiazda "Gambitu królowej", Anya Taylor-Joy. 

Polecamy

Film opowie nam o podróżującej w czasie kobiecie, a jego datę premiery ustalono na 22 października 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Last Night in Soho":

"Last Night in Soho" opowie nam historię stukniętej na punkcie mody Eloise (McKenzie), która przeżywa zaburzenie czasoprzestrzeni i spotyka swoją idolkę Sandy (Taylor-Joy) - wówczas była jedynie początkującą wokalistką. Niestety, jej rzeczywistość powoli zaczyna się burzyć, a kobieta odkrywa ciemność skrywającą się w Londynie z lat 60.

Polecamy

Dla Edgara Wrighta to pierwszy film fabularny od "Baby Drivera" z 2017 roku. Od tego czasu zrealizował film dokumentalny "The Spark Brothers" i został zatrudniony do stworzenia "The Running Man", adaptacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule.

Jeśli chodzi zaś o Taylor-Joy, to występ w "Gambicie królowej" otworzył jej drzwi do międzynarodowej sławy. Aktorka ma się pojawić w nowym filmie Roberta Eggera (twórca "The Lighthouse" z Robertem Pattinsonem i Willemem Dafoe) o tytule "The Northman", a także zagra tytułową rolę w "Furiosie" George'a Millera, czyli spin-offie serii "Mad Max". Produkcje mają zadebiutować w 2022 i 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.