Gwiazdor Netflixa zagra Supermana? Fani "Bridgertonów" znaleźli odtwórcę nowego Człowieka ze Stali

01.03.2021 09:33
Bridgertonowie - Rege-Jean Page - kadr z serialu Netflix Fot. Everett Collection/East News

Czy Rege-Jean Page znany z serialu "Bridgertonowie" zastąpi Henry'ego Cavilla w roli nowego Supermana? Fani Netflixa mają nadzieję, że tak. 

Przedstawiciele Warner Bros. potwierdzili, że J.J Abrams i Ta-Nehisi Coates za nowy film o Supermanie. Produkcja ma być rebootem, a więc prawdopodobnie w tytułowej roli nie zobaczymy Henry'eo Cavilla. W sieci pojawiła się propozycja aktora, który mógłby wcielić się w Człowieka ze Stali. Czy Rege-Jean Page nadaje się do tej roli?

"Bridgertonowie" - Rege-Jean Page jako nowy Superman?

Serial Netflixa "Bridgertonowie" w ciągu ostatnich kilku tygodni cieszy się niezwykłą sławą na całym świecie. Mimo że popularność produkcji powoli się wypala z powodu tytułów konkurencji, aktorzy występujący w hicie platformy zostali w pamięci widzów.

Polecamy

Z tego powodu wielu internautów widzi nowe wcielenie Supermana w gwieździe "Bridgertonów". Według domysłów nowy Człowiek ze Stali będzie czarnoskóry. I chociaż do niedawna faworytem w roli Calvina Ellisa był Michael B. Jordan, fani znaleźli kolejnego kandydata. Na Twitterze pojawiło się wiele wpisów, których autorzy przekonują, że Rege-Jean Page jest idealny do roli ikony DC.

Myślę, że Rege-Jean Page byłby świetnym czarnoskórym Supermanem. Tli się w nim duch harcerzyka. Michael B. Jordan byłby fantastycznym Johnem Stewartem.
Rege-Jean Page dość szybko dostanie w końcu rolę w filmie/serialu na podstawie komisków, bardzo chciałby zobaczyć go jako nowego Supermana.
Ponieważ wygląda na to, że robią czarnego Superman, myślę, że prawdopodobnie Rege-Jean Page będzie brany pod uwagę. Ma dopiero 30 lat, jest seksowny i myślę, że po pandemii skłoniłby kobiety do powrotu do kin. W tej kwestii jest na poziomie Jasona Momoy.
Chcę zobaczyć Rege-Jean Page'a, który gra Supermana w filmie Ta-Nehisi Coatesa, DZIĘKUJĘ!
Dajcie okulary Regé-Jean Page'owi i mamy Clarka Kenta!
Jeśli zamierzają zrebootować Supermana z czarnym Clarkiem Kentem, po niech oddadzą rolę nowej gwieździe z "Bridgertonów": Rege-Jean Page'owi. Strzał w dziesiątkę!
Rege to mój typ do roli nowego Bonda, ale tak, dodajcie go do listy potencjalnych aktorów Supermana/Val Zoda.

Jak widać argumentacją jest różna - od talentu aktorskiego po kwestię atrakcyjności aktora. Wybór Rege-Jean Page'a byłyby dobrym pomysłem nie tylko ze względu na te dwie cechy aktora, ale również z powodu jego wieku. Jeśli twórcy z Warner Bros. chcieliby stworzyć serię filmów, rozgrywających się przez wiele lat, angaż młodszego gwiazdora jest zrozumiałą decyzją.

Polecamy

Nowy "Superman" - kiedy premiera?

Na razie na temat rebootu przygód Człowieka ze Stali wiadomo bardzo niewiele. Obecnie plotki o czarnoskórym Supermanie nie zostały potwierdzone, ale krążą od kilku lat, więc coś jest na rzeczy, tym bardziej że jeden z głównych twórców - Ta-Nehisi Coates od dawna porusza kwestie mniejszości etnicznych w swoich książkach i komiksach. Fani podejrzewają więc, że nie został wybrany na scenarzystę nowego "Supermana" bez powodu. Miłośnicy DC i tytułowego herosa muszą na razie uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkrety w sprawie castingu i premiery filmu.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.