"Harry Potter" - dziadek gwiazdora serii wystąpił w pierwszym filmie. W kogo się wcielił?

03.02.2021 11:53
TOM FELTON, DANIEL RADCLIFFE - Harry Potter i Kamień filozoficzny - kadr z filmu Fot. Mary Evans Picture Library/East News

Tom Felton, czyli odtwórca Draco Malfoya zdradził fanom ciekawostkę. W jednego z czarodziejów z "Harry'ego Pottera" wcielił się jego dziadek.

Seria "Harry Potter" w 2021 roku obchodzi swoje 20-lecie, a konkretnie film "Harry Potter i Kamień filozoficzny", od którego zaczęła się przygoda magicznego świata J.K. Rowling z hollywoodzkimi produkcjami. Z tej okazji gwiazdy serii wchodzą z fanami w różne interakcje. Tom Felton, który grał Draco Malfoya postanowił na przykład obejrzeć z fanami pierwszą część cyklu, przy okazji zdradzając pewną ciekawostkę.

"Harry Potter" - dziadek Toma Feltona wystąpił w filmie

To dość interesujące, że jednym z najbardziej związanych z fanami aktorów z "Harry'ego Pottera" jest odtwórca Draco Malfoya, który był jednym z antagonistów tytułowego bohatera i bardzo wredną postacią.

Polecamy

Najwidoczniej widzowie nie mają problemu z odróżnianiem fikcji od rzeczywistości i dlatego Tom Felton jest tak popularny wśród miłośników filmów o Harrym Potterze. Ostatnio gwiazdor postanowił odświeżyć sobie "Kamień filozoficzny". Nie zrobił jednak tego w pojedynkę. Stwierdził, że do wspólnego oglądania zaprosi swoich obserwatorów z Instagrama.

Polecamy

Podczas seansu okazało się, że w filmie wystąpił dziadek aktora. Nie jest to oczywiście żaden sekret ujawniony po latach, ale warto zwrócić uwagę, jak uroczo Felton wyłapuje swojego krewnego podczas oglądania filmu. Aktor podzielił się tą ciekawostką z planu jakiś czas temu za pośrednictwem Instagrama.

To jest Lee Jordan… i mój dziadek, mój prawdziwy dziadek (po lewej).

Dziadek Toma Feltona wcielił się w jednego z bezimiennych czarodziejów obecnych w Hogwarcie. Widać go dobrze w scenie meczu quidditcha. Siedzi na trybunach obok komentującego rozgrywkę Lee Jordana, którego zagrał Luke Youngblood. Co ciekawe gwiazdor sam był zaskoczony ilością ujęć, w których widać jego dziadka. Nic dziwnego, bo Felton nie widział żadnego z filmów o Harrym od momentu ich premiery. Niewykluczone więc, że niedługo okaże się, że dziadek aktora wystąpił również w kolejnych częściach serii.

Polecamy
Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.