Gwiazdor "Harry'ego Pottera" doprowadził fanów serii do łez. Co zrobił?

25.09.2020 11:36
JASON ISAACS (Lucius Malfoy), HELEN McCRORY (Narcissa Malfoy), TOM FELTON (Draco Malfoy) w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II|undefined Fot. PHOTOSHOT/REPORTER

Tom Felton - gwiazdor "Harry'ego Pottera" obchodził swoje urodziny. Z tej okazji jego filmowy ojciec - Jason Isaacs, złożył mu poruszające życzenia urodzinowe.

Rodzina Malfoyów to przedstawiciele jednej z najnikczemniejszych brytyjskich familii czarodziejów ze świata Harry'ego Pottera. Na szczęście wcielający się w nich aktorzy są ich kompletnym przeciwieństwem. Przekonali się o tym fani Jasona Isaacsa i Toma Feltona.

Tom Felton - gwiazdor "Harry'ego Pottera" skończył 33 lata

Każdy, kto czytał serię książek stworzonych przez J.K. Rowling, doskonale pamięta, jak niegodziwymi bohaterami byli Lucjusz i Draco Malfoyowie. W głowę  rodziny przez lata wcielał się Jason Isaacs. Natomiast jego syna grał Tom Felton.

Przeczytaj także

22 września 2020 roku młodszy z aktorów obchodził swoje 33. urodziny. Wielu fanów było w szoku, jak ten czas szybko leci. Dodatkowo emocje podkręcił Isaacs, który postanowił złożyć na Twitterze urodzinowe życzenia swojemu filmowemu synowi. Miłośnicy "Harry'ego Pottera" nie kryli zachwytu.

Kurcze pieczone, synu - dziś wszedłeś w chrystusowy wiek! W tych najdziwniejszych z mrocznych dni zawsze byłeś dla mnie promieniem światła. Jako fan dziękuję ci za psoty, muzykę i magię (i w imieniu wszystkich innych też). Najszczęśliwszych urodzin!Kocham cię, dzieciakuSztuczny tata
Przeczytaj także

Felton postanowił wejść w konwencję powyższych życzeń i odpowiedział zwięźle, lecz niezwykle emocjonalnie w podobnym tonie.

Kocham cię, tato

Chociaż Felton otrzymał wiele różnych życzeń, wiadomość Isaacsa rozeszła się wśród fanów "Harry'ego Pottera" wiralowo. Miłośnicy filmowych adaptacji przygód młodego czarodzieja nie ukrywali, że oba wpisy ich wzruszyły. Malfoyowie w końcu udowodnili, że mają serca.

Przeczytaj także

Felton wcielił się w Malfoya osiem razy i wystąpił we wszystkich produkcjach o Potterze. Isaacs  zagrał jego ojca w pięciu filmach. Mimo że oboje występowali jako czarne charaktery, są jednymi z ulubionych postaci fanów "Harry'ego Pottera". Wielu widzów ma nadzieję, że obaj powrócą kiedyś w swoich kultowych rolach.

Przeczytaj także

"Fantastyczne zwierzęta 3" - kiedy premiera?

Trudno przewidywać, czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Jedno jest pewne - magiczny świat nadal żyje dzięki spin-offowi pod tytułem "Fantastyczne zwierzęta". Twórcy trzeciej części serii weszli niedawno na plan zdjęciowy, więc za jakiś czas ponownie przeniesiemy się do rzeczywistości, w której magia jest czymś oczywistym. Premiera filmu została zaplanowana na 12 listopada 2021 roku.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: 27 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiedziałeś o "Harrym Potterze". A powinieneś 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.