Henry Cavill znowu przywdzieje strój Supermana? Zmiany w Warner Bros. sugerują powrót do roli

08.08.2022 15:40
Henry Cavill znowu przywdzieje strój Supermana? Zmiany w Warner Bros. sugerują powrót do roli Fot. DC ENT./DUNE ENT/SYNCOPY/WARNER BROS / ENOS, CLAY / Album/EAST News

Czyżby Henry Cavill miał powrócić do roli Supermana w kolejnych produkcjach DC Comics i Warner Bros.? Pojawiły się nowe spekulacje na temat przyszłości filmowego Człowieka ze Stali.

Henry Cavill znów jako Superman?

Chociaż większość fanów jest zgodna, że Cavill urodził się, by grać Supermana, to aktor wystąpił w tej roli tylko w trzech produkcjach Warner Bros. - filmach "Człowiek ze stali", "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" oraz "Lidze Sprawiedliwości". Premiera ostatniego tytułu miała miejsce w roku 2017 (chociaż otrzymaliśmy w 2021 roku znacznie lepszą wersję w postaci "Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera).

Polecamy

Od tego czasu Cavill zdążył wystąpić w kilku innych filmach i serialach, między innymi związując się długotrwale z Netflixem, dla którego od dwóch sezonów gra rolę Geralta w serialu "Wiedźmin" (w produkcji jest natomiast 3. sezon popularnego fantasy). Dlatego też o jego powrocie do roli Supermana na razie wciąż się jedynie plotkuje.

Niedawno Warner Bros. połączyło się z Discovery i w ramach tego, w całej firmie trwają spore zmiany. Co dalej z Supermanem - czy czeka nas reboot i wybór nowego aktora do tej roli? A może Cavill w końcu powróci jako Człowiek ze stali? Jak podaje CBR, dziennikarze Erik Davis z Fandango i Umberto Gonzalez z The Wrap mają zakulisowe informacje na temat planów szefostwa DC Films.

Jak twierdzi Gonzalez:

Jeśli [szefowie Warner Bros.] chcą zatrzymać Sashę Calle (odtwórczyni Supergirl w nadchodzących filmach z DC) i powołać do życia nowego Supermana, albo przywrócić Cavilla czy coś w tym rodzaju, to multiwersum musi zostać.
Polecamy

Davis zdradził natomiast niepotwierdzone informacje na temat odejścia Cavilla z serii.

Słyszałem historię, że poprosili Cavilla żeby został, ale on nie chce tego zrobić, nie chce wracać. 

Obaj dziennikarze twardo jednak twierdzą, że "ludzie z Warnera lubią Cavilla jako Supermana". 

Sporo osób (w tym również i my) spekulowało, że Henry Cavill pojawi się na panelach DC Comics podczas San Diego Comic-Conu, by zapowiedzieć światu, co dalej z Supermanem w filmach. Tak się niestety nie wydarzyło. Do tego mamy jeszcze doniesienia Gonzaleza oraz Davisa i chyba powoli musimy się pogodzić z tym, że więcej Człowieka ze Stali w wersji Brytyjczyka już nie zobaczymy. A szkoda.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.