"How to Train Your Dragon Homecoming" - kiedy premiera nowych przygód bohaterów "Jak wytresować smoka"?

11.10.2019 11:14
Jak wytresować smoka 3|undefined Fot. kadr z filmu Jak wytresować smoka 3

Już niedługo fani serii "Jak wytresować smoka" będą mieli okazję ponownie spotkać Czkawkę, Szczerbatka i ich rodziny w animacji "How to Train Your Dragon Homecoming".

Animowana trylogia "Jak wytresować smoka" podbiła serca widzów na całym świecie. Trzecia część serii zakończyła opowieść o niezwykłej przyjaźni chłopca z magicznym gadem, ale nie oznacza to, że już więcej nie zobaczymy Czkawki, Szczerbatka i ich rodzin. Już niedługo zadebiutuje animacja pod tytułem "How to Train Your Dragon Homecoming".

"How to Train Your Dragon Homecoming" - nowe przygody Czkawki i Szczerbatka

Nowy tytuł rozgrywający się w uniwersum trylogii to krótkometrażówka, która powstała z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Akcja "How to Train Your Dragon Homecoming" rozegra się dziesięć lat od zakończenia ostatniej części filmu. Dzięki temu widzowie będą mieli okazję bliżej poznać potomstwo głównych bohaterów. W ostatniej część Czkawka i Szczerbatek znaleźli miłość. Syn Stoika związał się z Astrid i doczekał się córki i syna. Okaleczony smok spotkał na swojej drodze Białą Furię, z którą spłodził trójkę dzieci. W nadchodzącym filmie zobaczymy ponowne spotkanie obu rodzin. Twórcy "How to Train Your Dragon Homecoming" zaprezentowali plakat filmu.

How to Train Your Dragon Homecoming Fot. foto: materiały promocyjne/Dream Works

W półgodzinnym filmie usłyszymy oryginalną obsadę serii - Jaya Baruchela (Czkawka), Americę Ferrerę (Astrid), Gerarda Butlera (Stoik), Craiga Fergusona (Pyskacz) oraz Christophera Mintza-Plasse'a (Śledzik). Animacja ma pełnić rolę emocjonalnego epilogu całej serii. Fabuła skupi się na ponownym ukazaniu niezwykłej relacji Czkawki i Szczerbatka oraz pokazaniu przygotowań do festiwalu Snoggletog, który ma na celu przypomnienie młodym wikingom o szczególnym miejscu smoków w kulturze miasteczka Berg.

Przeczytaj także

"How to Train Your Dragon Homecoming" - kiedy premiera?

Amerykańska premiera animacji została zaplanowana na 3 grudnia 2019 roku w telewizji NBC. "How to Train Your Dragon Homecoming" dzień później będzie dostępny w serwisie Universal Pictures Home Entertainment a dwa dni później na platformie Hulu. Film ukaże się również na DVD. Oprócz krótkometrażówki na płycie pojawią się dodatki, między innymi ukazujące jak powstawał film oraz przedstawienie małych smocząt.

Przeczytaj także

Reżyserem filmu został Tim Johnson. Za scenariusz odpowiadają Jonathan Groff i Jon Pollack. Na razie nie wiadomo nic na temat polskiej dystrybucji "How to Train Your Dragon Homecoming".

Przeczytaj także

Zobacz też: Jak Kit Harington radził sobie na przesłuchaniu ze Szczerbatkiem? Zobaczcie wideo z "Jak wytresować smoka 3"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.