Jada Pinkett Smith zabrała głos w sprawie incydentu na Oscarach. Przeczytajcie jej oświadczenie

30.03.2022 10:15
Jada Pinkett Smith zabrała głos w sprawie incydentu na Oscarach. Przeczytajcie jej oświadczenie Fot. Avalon/Photoshot/East News

Jak pewnie dobrze wiecie, Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas Oscarów 2022. Incydent wywołał niemałe zamieszanie w skali światowej. Aktor postanowił przeprosić za swoje zachowanie, a teraz głos zabrała jego żona.

Jada Pinkett Smith skomentowała sytuację między jej mężem a Chrisem Rockiem

Will Smith odebrał w nocy z niedzieli na poniedziałek 28 marca pierwszego Oscara w swojej karierze. Niestety, aktor nie będzie wspominał wieczora z uśmiechem na ustach. Podczas gali wystąpił bowiem amerykański komik Chris Rock, który w pewnym momencie postanowił zażartować z siedzącej obok niego Jady Pinkett Smith. Gwiazdor "Bad Boys" nie puścił mu tego płazem - wtargnął na scenę i spoliczkował Rocka za słowa w kierunku jego żony.

Polecamy

Jak sam tłumaczy, dowcipy ze stanu zdrowia małżonki sprawiły, że zadziałał pod wpływem impulsu. Zachowanie Willa Smitha zostało potępione przez członków Akademii Filmowej, ale Rock nie zgłosił sprawy na policję, a Smith nie został aresztowany.

Teraz w sprawie głos zagrała sama Jada Pinkett Smith, która była obiektem niezbyt smacznego żartu Chrisa Rocka. Aktorka w przeciwieństwie do swojego męża nie rozpisała się jakoś szczególnie, pisząc na swoim Instagramie:

To jest czas na uzdrowienie i mnie to bardzo cieszy.
Polecamy

Chris Rock na razie milczy i nie komentuje całej sytuacji - komik pewnie czeka aż pojedzie w trasę i będzie mógł się wypowiedzieć na temat całego wydarzenia bez większych przeszkód i ograniczeń czasowych. Widzów będzie miał natomiast sporo, ponieważ bilety na jego występy zaczęły się sprzedawać jak ciepłe bułeczki.

Członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej zapowiedzieli, że nie zostawią tej sprawy i podobno zamierzają pociągnąć Smitha do odpowiedzialności. Rzecznicy prasowi poinformowali niedawno media, że "śledztwo" w tej sprawie może trwać nawet kilka tygodni.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.