Jason Momoa zadedykował jedną ze scen w "Diunie" Emilii Clarke. Urocze wideo

06.10.2021 15:51
Jason Momoa zadedykował jedną ze scen w "Diunie" Emilii Clarke. Urocze wideo Fot. Album Online/East News

Jason Momoa jest ogromnym fanem "Gry o tron" - aktor nie tylko zagrał w 1. sezonie Khala Drogo, ale także przez lata promował serial i spotykał się z obsadą. Zwłaszcza z Emilią Clarke.

Jason Momoa zadedykował scenę walki w Diunie Emilii Clarke

Aktor nie miał okazji zobaczyć finałowego odcinka na żywo, ponieważ pracował wówczas przy "Diunie" Dennisa Villeneuvy. Dlatego postanowił obejrzeć 6. epizod 8. sezonu "Gry o tron" z udziałem fanów - przeprowadził na Instagramie relację na żywo, w której reagował na wydarzenia przedstawione w produkcji. 

Polecamy

Jason Momoa mocno zareagował na wybór Brana Starka na króla Westeros, ale prawdziwie wybuchł, kiedy Jon Snow (Kit Haringron) zamordował z zimną krwią Daenerys (Emilia Clarke).

Ten moment zapadł mu dość mocno w pamięci, ponieważ niedawno w sieci pojawiły się zakulisowe materiały ze wspomnianej "Diuny". W jednej ze scen widzimy Momoę po seansie finału "Gry o tron", który mówi do kamery:

Właśnie widziałem ostatni odcinek "Gry o tron"... Ta walka jest dla Ciebie, Khaleesi.

Uroczy fragment zobaczycie poniżej:

Polecamy

Dla Clarke i Momoy wspólne sceny w "Grze o tron" były początkiem pięknej przyjaźni, którą możemy czasami obserwować na ich mediach społecznościowych. Gwiazdor "Aquamana" często odwiedzał starych znajomych na planie serialu i był zapraszany na wszystkie imprezy celebrujące zakończenie zdjęć do kolejnego sezonu.

"Diuna" z udziałem Jasona Momoy ukaże się w kinach już 22 października 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.