Joaquin Phoenix zagra w nowym filmie twórcy "Midsommar". W kogo się wcieli?

19.02.2021 10:49
Joaquin Phoenix Fot. Rex Features/East News

Joaquin Phoenix wystąpi w "Disappointment Blvd." - najnowszym filmie Ariego Astera, twórcy popularnych horrorów "Dziedzictwo. Hereditary" i "Midsommar. W biały dzień".

Nadciąga kolejny film Ariego Astera. W produkcji zatytułowanej "Disappointment Blvd." wystąpi Joaquin Phoenix - aktor, który za swoją ostatnią rolę w filmie "Joker" został nagrodzony Oscarem.

Joaquin Phoenix w "Disappointment Blvd." - nowym filmie Ariego Astera

Ari Aster to młody reżyser filmowy, który został okrzyknięty utalentowanym twórcą horrorów, wynoszącym ten dość ambiwalentnie traktowany gatunek do rangi filmu artystycznego, posiadającego elementy dramatu psychologicznego. Fani filmowca od dawna czekają na jego najnowsze dzieło.

Polecamy

Będzie nim film zatytułowany "Disappointment Blvd.". Jak podaje Deadline jedną z głównych ról otrzymał Joaquin Phoenix - niezwykle utalentowany aktor, który najbardziej doceniony został dzięki roli Jokera w filmie Todda Phillipsa z 2019 roku. Osoby śledzące informacje o Asterze i Phoeniksie nie powinny być zaskoczone, ponieważ od jakiegoś czasu w internecie krążyły plotki sugerujące, że obaj artyści rozpoczną niebawem współpracę. Pogłoski zostały potwierdzone.

Polecamy

Za nowy film Astera odpowie studio A24 odpowiedzialne za dwa pierwsze pełnometrażowe produkcje reżysera. Mowa o głośnych, dobrze ocenianych i równie dobrze zarabiających horrorach: "Dziedzictwo. Hereditary" i "Midsommar. W biały dzień". Aster napisze scenariusz do "Disappointment Blvd." oraz wyreżyseruje film. Producentem został natomiast Lars Knudsen. Fabuła nadchodzącej produkcji jest na razie objęta tajemnicą. Zdradzono jedynie, że film będzie "intymnym, obejmującym dziesięciolecia portretem jednego z odnoszących największe sukcesy przedsiębiorców wszechczasów".

Polecamy

Prawdopodobnie "Disappointment Blvd." to "niecodzienna hybryda koszmaru z komedią", którą Aster zapowiedział w roku 2019 podczas jednego z wywiadów. Swoje nowe przedsięwzięcie określił wówczas jako "absurdalną złą komedię". Stwierdził również, że film będzie opowieścią opartą na jego prywatnych lękach. Na razie nie potwierdzono jednak, czy rzeczywiście chodziło wówczas o "Disappointment Blvd.", czy inną produkcję Astera. 

Polecamy

"Disappointment Blvd." - kiedy premiera?

Na razie film jest na bardzo wczesnym etapie prac i poza osadzeniem Phoenixa w jednej z głównych ról znamy jedynie tytuł. Nie podano żadnych informacji na temat daty premiery nowej produkcji Ariego Astera, więc fani filmowca muszą uzbroić się w cierpliwość i zastanawiać się, czy "Disappointment Blvd." rzeczywiście będzie czterogodzinną komedią grozy. 

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.