John Krasinski odbył rozmowę z Marvelem. W którego herosa się wcieli?

14.04.2020 10:23
John Krasinski|undefined Fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Według najnowszych informacji John Krasinski spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios, by omówić bliżej nieokreślony film MCU. Czy to oznacza, że aktor dołączy do plejady gwiazd w kinowym uniwersum Domu Pomysłów?

Czyżby jedno z największych marzeń fanów Marvela ostatnich miesięcy miało się ziścić? Według nieoficjalnych doniesień John Krasinski rozmawiał z szefami MCU na temat jednego z nadchodzących filmów. Czy chodzi o nową wersję "Fantastycznej Czwórki"?

John Krasinski w MCU? Aktor spotkał się z szefami Marvela

Jak podaje portal Geeks WorldWide, aktor i reżyser odbył rozmowę z osobami odpowiedzialnymi za filmy Marvela. Z powodu epidemii koronawirusa, spotkanie odbyło się za pomocą telekonferencji. Nie wiadomo, w jakim charakterze Krasinski może pojawić się w MCU. Istnieje szansa, że zagra w jednym z kolejnych filmów, ale również może zająć się jego reżyserią. Krasinski ma duże doświadczenie w obu tych dziedzinach. Według źródła rozmowa miała dotyczyć "wielu różnych przedsięwzięć".

Przeczytaj także

Gwiazdor "The Office" i reżyser "Cichego miejsca" w jednej osobie od dawna jest typowany przez fanów Marvela jako reżyser i jeden z członków obsady nowej wersji "Fantastycznej Czwórki". Czytelnicy komiksów i widzowie filmów MCU są zgodni, że Krasinski z powodzeniem mógłby się wcielić w Reeda Richardsa, czyli Mister Fantastica z Pierwszej Rodziny Marvela. W roli ukochanej superbohatera widzą natomiast żonę Krasinskiego - aktorkę Emily Blunt.

Przeczytaj także

Krasinski w lutym 2020 roku stwierdził, że z chęcią dołączyłby do filmowego uniwersum w roli naukowca o supermocach.

Myślę, że bycie częścią świata Marvela w taki czy inny sposób, byłoby wspaniałe, a fakt, że ludzie w ogóle biorą mnie pod uwagę do jednej z ról, jest niesamowite. Na razie nie prowadziłem żadnych rozmów w tej sprawie ani nie wiem nic na ten temat. Czekam, aż Kevin [Feige] ogłosi, co u licha się dalej wydarzy, tak samo, jak wy.

Wygląda na to, że Krasinski został właśnie wtajemniczony w plany studia. Niewykluczone, że nawet jeśli rozmowy nie dotyczyły, nowej "Fantastycznej Czwórki", filmowiec weźmie udział w innych przedsięwzięciach, na przykład nadchodzących serialach Marvela na platformę Disney+.

 

Zobacz: "Fantastyczna Czwórka" - gwiazdor "Star Trek: Dicovery" zagra Mr. Fantastica?

"Fantastyczna Czwórka" - kiedy premiera?

O tym, że Marvel pracuje nad nową "Fantastyczną Czwórką" wiadomo od lipca 2019 roku, kiedy ogłoszono plany na kolejne kilka lat. Pierwsza zapowiedź pojawiła się zresztą w filmie "Spider-Man: Far From Home". Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi na ekrany kin. Wiadomo, że będzie jedną z produkcji Fazy Piątej. Plotkuje się jednak, że Sue Storm, czyli Invisible Woman, ma zadebiutować w trzeciej części przygód Ant-Mana. Faza Piąta obejmie filmy, które ukażą się w latach 2022-2025.

Przeczytaj także

Zobacz też: Marvel szuka kogoś, kto mógłby zagrać "króla starożytnej cywilizacji". Czy zbliża się film o Namorze?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.