"John Wick 4" - Keanu rzuca wyzwanie światu płatnych zabójców w zwiastunie filmu [WIDEO]

24.07.2022 11:37
"John Wick 4" - Keanu rzuca wyzwanie światu płatnych zabójców w zwiastunie filmu [WIDEO] Fot. Jose Perez/Bauer-Griffin/Shutterstock/East News

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy oficjalny zwiastun "Johna Wicka 4", w którym pojawiają się nowe (ale znane) twarze, a także zapowiedź genialnych scen akcji.

John Wick 4 - zobaczcie pierwszy zwiastun filmu

Comic-Con w San Diego powoli dobiega końca, więc czas na swego rodzaju podsumowania imprezy - jednym z najważniejszych zwiastunów z konwentu był niewątpliwie ten, który zapowiada nam "Johna Wicka 4". Keanu Reeves powraca w roli tytułowej, tym razem rzucając wyzwanie High Table, które zaczyna nasyłać na Johna kolejnych płatnych zabójców.

Polecamy

Widzimy, że jednym z reprezentantów tego ugrupowania będzie Bill Skaarsgard, Clancy Brown wciela się w jednego z emisariuszy High Table, widzimy też Hiroyukiego Sanadę w roli jednego z sojuszników Johna, natomiast legendarny aktor i mistrz sztuk walki Donnie Yen wcieli się w zabójcę tropiącego Wicka - ich pojedynek z katanami i pistoletami wygląda fenomenalnie.

W pozostałych rolach powracają oczywiście Lance Reddick jako Charon, Ian McShane jako Winston oraz Laurence Fishbourne jako Król Bowery. Zwiastun "Johna Wicka 4" zobaczycie poniżej:

Polecamy

Za scenariusz odpowiadają Shay Hatten oraz Michael Finch, film wyreżyserował natomiast Chad Stahelski.

Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem premiera 4. części przygód Johna Wicka zaplanowana jest na przyszły rok. Film trafi do kin 24 marca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.