Johnny Depp nie zamierza wracać do "Piratów z Karaibów". Producent filmu twierdzi inaczej

16.05.2022 14:38
Johnny Depp nie zamierza wracać do "Piratów z Karaibów". Producent filmu twierdzi inaczej Fot. JIM LO SCALZO / POOL/AFP/East News

Jeden z producentów hitu Disneya, legendarny Jerry Bruckheimer chciałby, żeby gwiazdor wystąpił w kontynuacji zamiast Margot Robbie. 

Johnny Depp znów w Piratach z Karaibów?

Johnny Depp pożegnał się z rolą Jacka Sparrowa jakiś czas temu. Nawet podczas ostatniego głośnego procesu sądowego przeciw Amber Heard zarzekał się, że nie wróci do "Piratów z Karaibów" nawet za 300 milionów dolarów i "milion alpak". Producent Jerry Bruckheimer zdradził jednak, że nie wyklucza całkowicie udziału gwiazdora w nadchodzącej części serii.

Polecamy

Od czasu premiery "Zemsty Salazara" minęło sporo czasu i wiele się zmieniło. Depp jest w ostatnich latach problematyczną postacią dla wielu producentów z powodu kontrowersyjnego związku z Amber Heard. Od kiedy został uznany przez sąd za sprawcę przemocy domowej, Hollywood odcina się od gwiazdora.

Dlatego też Disney cały czas kombinuje, jakby tu odświeżyć serię "Piraci z Karaibów". Legendarny producent Jerry Bruckheimer w rozmowie z "The Times" nie tylko potwierdził informacje na temat 6. części filmu, ale również nie wykluczył, że Depp powróci do serii.

Polecamy

Na pytanie o obecność Deppa w obsadzie opowiedział, sugerując, że istnieje na to duża szansa.

Rozmawiamy z Margot Robbie. Opracowujemy dwa scenariusze "Piratów" – jeden z nią, jeden bez niej. Nie mówię, że Depp powróci w tym momencie, ale przyszłość jeszcze nie została rozstrzygnięta.

Na razie o nowym filmie z serii "Piraci z Karaibów" wiadomo bardzo niewiele. Od 2020 roku pojawiają się informacje o Margot Robbie, która ma zając miejsce Deppa, tudzież być nową kapitan Czarnej Perły. Istnieją też pogłoski o reboocie serii, gdzie główną rolę miałaby zagrać znana z filmów Marvela Karen Gillan.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.