Jude Law skomentował odejście Johnny’ego Deppa z "Fantastycznych zwierząt"

16.11.2020 11:00
Jude Law skomentował odejście Johnny’ego Deppa z "Fantastycznych zwierząt" Fot. GEOFF ROBINS/AFP/East News

"To dość niespotykane" - Jude Law wypowiedział się na temat sytuacji Johnny’ego Deppa, który został odsunięty od "Fantastycznych zwierząt 3". Stwierdził też, że decyzja była w pełni podjęta przez studio Warner Bros.

Na początku listopada 2020 roku Johnny Depp poinformował na swoich mediach społecznościowych, że odchodzi z serii filmów "Fantastyczne zwierzęta", w których grał głównego antagonistę, Gelerta Grindelwalda.

Jude Law o sytuacji Johnny'ego Deppa

Nieoficjalnie mówi się, że Deppa odsunięto od projektu ze względu na zbyt dużą ilość kontrowersji związanych z jego życiem prywatnym i dość publiczną walką sądową z byłą żoną Amber Heard (oraz fakt, że przegrał w sądzie proces o zniesławienie z "The Sun").

Przeczytaj także

Na temat całej sytuacji milczą twórcy filmu. O opinię poproszono jednak Jude’a Lawa, który wciela się w młodego Albusa Dumbledore’a. Aktor udzielił wywiadu Entertainment Tonight, gdzie wyjaśnił, że:

To ogromny film, który ma wiele warstw. W takiej sytuacji powołujesz się na studio. To jest jedyne, co możesz zrobić, bo oprócz tego, to masz się pojawić na planie i odegrać swoją rolę.Dla mnie to dość niespotykane, bo mnie się wydaję, że Johnny brał już udział w jakichś scenach do tego filmu.
Przeczytaj także

Law dodał też, że przy takich filmach decyzje są podejmowane przez szefów studia, a aktorzy raczej nie wtrącają się do takich spraw:

Przy takiej franczyzie, to studio podejmuje duże decyzje. A ty możesz jedynie się ich posłuchać, bo jesteś częścią tej drużyny.

Plotkuje się, że w roli Grindelwalda Deppa ma zastąpić Mads Mikkelsen ("Hannibal", "Casino Royale", "Death Stranding"). Na razie na ten temat nie ma jednak oficjalnych informacji. Film "Fantastyczne zwierzęta 3" ma zadebiutować 15 lipca 2022 roku. 

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.