Calm App: gwiazdy wielkiego ekranu ukołyszą cię do snu. Posłuchaj bajki na dobranoc od Laury Dern

22.04.2020 17:16
Calm App: gwiazdy wielkiego ekranu ukołyszą cię do snu. Posłuchaj bajki na dobranoc od Laury Dern Fot. . KEVORK DJANSEZIAN/Getty AFP/East News

Laureatka Oscara, Laura Dern dołączyła do grona osobistości świata kultury, którzy współpracują z aplikacją Calm App, zaprojektowaną, aby pomóc ludziom wyciszać się i lepiej spać.

Firma Calm wystartowała już w 2012 roku. Od tego czasu szefostwo stawia na produkty – aplikacje, programy wideo, czy książki, które mają pomóc użytkownikom w medytacji i wyciszeniu się po stresach dnia codziennego. 

Gwiazdy utulą cię do snu

Jednym z ich produktów są tzw. Sleep Stories – historyjki na dobranoc, czytane przez znane gwiazdy. Wśród współpracowników znaleźli się (m.in) Matthew McCounagehy, Stephen Fry, LeBron James, czy Eva Green. Materiały audio zaprojektowane są w sposób, który pomożę słuchaczowi zrelaksować się i zapaść w sen. Tak, jakby Twoi ulubieni aktorzy dosłownie tulili cię do snu.

Przeczytaj także

Laura Dern, laureatka Oscara oraz pięciu Złotych Globów, w tym za rolę w filmie „Historia Małżeńska” Noah Baumbacha, stała się kolejną gwiazdą, która użyczyła swojego głosu do czytania spokojnych i wyciszających opowieści na dobranoc.

Laura Dern pomoże ci zasnąć 

Dern czyta opowieść „The Ocean Moon” autorstwa Chrisa Advansuna, autora który osiągnął sukces pisząc historyjki na dobranoc dla dorosłych.

Odpowiednia dawka snu jest niezwykle ważna dla ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. W dzisiejszych czasach jest wiele różnych sposobów na odstresowanie się – od specjalnych sumplementów imedytacji po słuchanie słuchanie uspokajających bajek na dobranoc – podkreśliła aktorka w specjalnym komunikacie prasowym. 

"The Ocean Moon" – czyta Laura Dern

Posłuchaj kojącego fragmentu opowieści.

Czytaj także: Nowe odcinki popularnych "Fragglesów" będą dostępne za darmo w sieci. Gdzie można je obejrzeć?

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.