Masa nowych scen w ostatnim zwiastunie filmu "Men in Black: International"

07.06.2019 14:19
Men in Black: International|undefined Fot. materiały promocyjne

"Men in Black: International" to najnowsza część serii Faceci w czerni. W sieci pojawił się nowy zwiastun, w którym zamieszczono wiele niepublikowanych wcześniej scen.

Gwiazdy filmu "Thor: Raganrok" powracają wspólnie na duży ekran. Tym razem nie chodzi jednak o kolejny film Marvel Studios, tylko o spin-off serii "Faceci w czerni". Premiera "Men in Black: International" za pasem. Z tej okazji w sieci pojawił się najnowszy zwiastun, który pokazuje wiele materiałów, które nie znalazły się w poprzednich zapowiedziach. Jest w nim nie tylko znacznie więcej akcji, ale również nowi kosmici, gadżety i żarty.

"Men in Black: International" - nowy zwiastun filmu

W najnowszej produkcji w czarnych garniturach paradować będą nie tylko faceci, ale i kobiety. Głównymi bohaterami są agenci H (Chris Hemsworth) i M (Tessa Thompson). Para będzie musiała obronić Ziemię przed nowym zagrożeniem - zmiennokształtnymi kosmitami, którzy planują inwazję. W misji pomoże im mały obcy imieniem Pawny (Kumail Nanjiani). Najnowszy zwiastun sugeruje, że w "Men in Black: International" będzie się działo naprawdę dużo.

W nowej opowieści o tajnej organizacji chroniącej naszą planetę przed kosmitami okaże się, że MIB mają swoje siedziby nie tylko w Nowym Jorku, ale również w innych częściach świata. Brytyjski agent H dostanie do pomocy nowicjuszkę - agentkę M, która będzie musiała udowodnić swojemu nowemu partnerowi, szefostwu i całemu światu, że jest godna walki z kosmicznym zagrożeniem. Jej próba rozegra się w różnych częściach naszego globu. Czy H i M podołają misji?

Przeczytaj także

"Men in Black: International" - kiedy premiera? 

W filmie F. Gary'ego Graya zobaczymy nie tylko Hemswortha, Thompson i Nanjianiego. W produkcji wystąpili między innymi Emma Thompson, Liam Neeson, Rebecca Ferguson oraz Rafe Spall. "Men in Black: International" trafi do polskich kin już 14 czerwca 2019 roku.

Zobacz też: Faceci w czerni istnieją? Nagranie z monitoringu zdaje się to potwierdzać

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.