"Matrix: Resurrections" z finałową zapowiedzią. Jest sporo nawiązań do 1. części [WIDEO]

07.12.2021 12:43
Matrix Resurrections Fot. Warner Bros/Ferrari Press/East News

Finałowa zapowiedź "Matrix: Resurrections" pokazuje nam sporo nawiązań do 1. części. Jak prezentuje się trailer?

"Matrix Resurrections" zbliża się wielkimi krokami. W końcu otrzymaliśmy finałową zapowiedź filmu. W zwiastunie nie brakuje nawiązań do pierwszej części kultowego filmu. Zobaczcie, jak prezentuje się trailer.

Polecamy

"Matrix: Resurrections" z finałową zapowiedzią. Jest sporo nawiązań do 1. części [WIDEO]

Kolejne części "Matrixa" zawiodły fanów, dlatego informacja o powstaniu kolejnej produkcji była dla wielu zaskoczeniem. "Matrix Ressurrections" zapowiadany jest jako film na pograniczu sequela i rebootu, co potwierdza poniekąd najnowszy zwiastun. W trailerze pojawiają się sceny z "Matrixa", ale okazuje się, że nie wszystkie wydarzenia z życia Neo były prawdziwe. Nawiązaniem do 1. części filmu jest powrót wątku miłosnego Neo i Trinity.

Po obejrzeniu zwiastuna można również dojść do wniosku, że bohater grany przez Jonathana Groffa zastąpi Agenta Smitha, w którego wcześniej wcielał się Hugo Weaving.

Polecamy

"Matrix: Resurrections": Kiedy premiera?

W filmie Lany Wachowski oprócz Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss pojawią się m.in. Jada Pinkett-Smith, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Christina Ricci oraz Jessica Yu Li Henwick. "The Matrix: Resurrections" trafi do kin 22 grudnia 2021 roku.  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.