"Matrix: Resurrections" - nowy zwiastun filmu nawiązuje do przeszłości serii. Premiera już niedługo

02.12.2021 11:38
"Matrix: Resurrections" - nowy zwiastun filmu nawiązuje do przeszłości serii. Premiera już niedługo Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

W sieci pojawił się nowy, dość krótki zwiastun "The Matrix: Resurrections". Zobaczcie materiał z Keanu i Carrie-Ann Moss poniżej.

Matrix: Resurrections - oto nowy zwiastun

Dla wielu osób nowy "Matrix" wciąż brzmi jak absurdalny sen. Prawda jest jednak taka, że film będziemy mogli zobaczyć już za niecałe 3 tygodnie - premierę "Resurrections" zaplanowano na 22 grudnia 2021 roku. 

Polecamy

Z tej okazji studio Warner Bros. ogłosiło, że sprzedaż biletów do kina rozpocznie się 6 grudnia 2021 roku, a także zaprezentowało nowy zwiastun, który w gruncie rzeczy jest jednym wielkim nawiązaniem do poprzednich części serii. Możecie go zobaczyć poniżej:

Może na papierze pomysł na "Matrix: Resurrections" i powrót do marki po prawie 20 latach jest średni. Ale po pierwszym zwiastunie trudno nie odnieść wrażenia, że to może być najlepsza część serii od czasów oryginału.

Polecamy

Widzimy, że Neo/Thomas Anderson jest absolutnie zagubiony w życiu codziennym i przypomina sobie swoje przygody z poprzednich części (widzimy jego "przebudzenie", czy intro Trinity z oryginału). Poznaje nowego Morfeusza (a przynajmniej jego odpowiednika), podąża za białym króliczkiem, a jego rzeczywistość powoli zaczyna się mieszać z Matriksem. Produkcja naprawdę może być dobra.

W filmie Lany Wachowski oprócz powracających Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss pojawią się m.in. Jada Pinkett-Smith, Neil Patrick Harris, Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Christina Ricci czy Jessica Yu Li Henwick. "The Matrix: Resurrections" trafi do kin (a w USA również na HBO Max) już 22 grudnia 2021 roku.   

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.