"Na noże 2" - Dave Bautista dołączył do obsady filmu z Danielem Craigiem

11.05.2021 11:34
"Na noże 2" - Dave Bautista dołączył do obsady filmu z Danielem Craigiem Fot. AFP PHOTO/Daniel LEAL-OLIVAS/East News

Gwiazdor Marvela i były zawodnik WWE Dave Bautista dołączył do obsady filmu "Na noże 2" z Danielem Craigiem. Co nasz czeka w nowej produkcji Riana Johnsona?

Dave Bautista dołączył do obsady filmu Na noże 2

Jak podaje Deadline, Rian Johnson wybrał pierwszą dużą gwiazdę do obsady swojego nadchodzącego filmu - mowa o Davie Bautiście, który wystąpi w "Na noże 2" z Danielem Craigiem w roli głównej. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Netflix wykupił prawa do dwóch nadchodzących odsłon serii w umowie, która opiewała na około 400 milionów dolarów. 

Polecamy

Rian Johnson znów wyreżyseruje i napisze filmy, a także wraz z Ramem Bergmanem je wyprodukuje. Tak jak wspomnieliśmy, Daniel Craig powróci do roli superdetektywa Benoita Blanca. Netflix na razie nie skomentował sprawy. 

Na razie nie znamy szczegółów fabuły "Na noże 2" - wiemy jedynie, że Craig powróci do swojej roli i będzie próbował rozwiązać kolejną zagadkę, w którą zamieszana jest ogromna lista podejrzanych. Strzelamy, że Dave Bautista będzie jednym z tych podejrzanych. Zdjęcia do filmu mają ruszyć już latem 2021 roku w Grecji, co oznacza, że niedługo powinniśmy poznać całą obsadę "Na noże 2". 

Polecamy

Dave Bautista jest najbardziej znany z roli Draxa w filmach Marvela (seria "Strażnicy Galaktyki"; "Avengers: Infinity War" i "Endgame"), a niedługo zobaczymy go w "Armii umarłych" Zacka Snydera. Spodziewamy się, że w nowym filmie Riana Johnsona, Bautista będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności dramatyczne - pierwsza odsłona była przepełniona charyzmatycznymi postaciami i dobrze napisanymi dialogami. 

Aktor ma wystąpić w nadchodzącym sezonie serialu "See" od Apple TV+, gdzie wcieli się w brata Jasona Momoy. Oprócz tego zobaczymy go ponownie w roli Draxa - aktor pojawi się w "Thorze: Love and Thunder", a także 3. odsłonie "Strażników Galaktyki". Na razie data premiery "Na noże 2" jest nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.