Nikolaj Coster-Waldau jako Doctor Doom w MCU? Powstał ciekawy fanart

24.07.2019 11:10
Foto: kadr z serialu Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

To już oficjalne, że Fantastyczna czwórka stanie się częścią Kinowego Uniwersum Marvela. Z tej okazji, fani podzielili się swoim kandydatem do roli Doctora Doooma.

Pod koniec panelu na Comic-Conie w San Diego, Kevin Faige potwierdził, że czeka nas nowa "Fantastyczna czwórka". Film należeć będzie do 5. fazy Kinowego Uniwersum Marvela, zatem nie znamy żadnych szczegółów na jego temat. Nie przeszkadza to jednak fanom w wysuwaniu propozycji castingowych. Okazuje się, że w roli Doctora Dooma część fanów widzi duńskiego aktora, Nikolaja Coster-Waldau.

Nikolaj Coster-Waldau jako Doctor Doom w MCU?

Doctor Doom to jeden z najsłynniejszych złoczyńców, jacy pojawiają się na kartach komiksów Marvela. Pojawienie się "Fantastycznej czwórki" stanowi idealny moment dla wprowadzenia jego postaci do Kinowego Uniwersum Marvela. Przeciwnik słynnej grupy superbohaterów pojawił się już w filmach Tima Story'ego, gdzie wcielił się w niego Julian McMahon. Ostatni raz na dużym ekranie odegrał go z kolei Toby Kebbell. Teraz, gdy Doctor Doom najprawdopodobniej pojawi się w MCU, fani zaczęli spekulować, jaki aktor pasowałby do tej roli. Pierwszy wybór padł na, znanego z "Gry o tron", Nikolaja Coster-Waldau. Czy Jaime Lannister byłby dobrym Doctorem Doomem? Tak twierdzi Mizuriofficial, autor poniższego fanartu.

Przeczytaj także

Na szczegółowe informacje związane z "Fantastyczną czwórką" i ewentualnym występem Doctora Dooma przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na ten moment znamy jedynie rozpiskę 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela, którą zapoczątkuje solowy film o przygodach Czarnej Wdowy.

Zobacz też: Których złoczyńców możemy się spodziewać w 4. części "Thora"?

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.