Nowe zdjęcie z planu "Avatara 2". Co mówi na temat fabuły filmu?

26.06.2020 09:36
Avatar|undefined Fot. INTERFOTO USA/SIPA/East News

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu filmowego filmu "Avatar 2". Zdradza, co zobaczymy na dużym ekranie. Jak będzie wyglądała fabuła filmu Jamesa Camerona?

Fani filmów Jamesa Camerona od dawna oczekują na sequel przełomowej produkcji z 2009 roku. Mowa oczywiście o "Avatarze", który od dawna czeka na premiery nowych części. Właśnie trwają prace nad drugą odsłoną filmu o niebieskich mieszkańcach księżyca Pandora. W sieci pojawiło się zdjęcie z planu. Co zobaczymy w nadchodzącej produkcji?

"Avatar 2" - nowe zdjęcie z planu filmowego

Chociaż Cameron zapowiedział sequele swojego głośnego filmu wiele lat temu, po 11 latach od premiery pierwszej części, wciąż mamy na jego temat szczątkowe informacje. Miłośnicy serii o rasie Na’vi mogą jednak pocieszyć się faktem, że reżyser wszedł jakiś czas temu na plan zdjęciowy. 

Przeczytaj także

Do tej pory zaprezentowano kilka fotografii, przedstawiających kulisy powstawania "Avatara 2". Najnowsze zamieścił na swoim Instagramie Jon Plandau -  jeden z producentów filmu. Zdjęcie sugeruje jakich scen możemy spodziewać się w długo wyczekiwanym sequelu. 

Fotosista Mark Fellman w zeszłym roku zrobił to zdjęcie Britaina Daltona podczas podwodnych zdjęć do sequeli "Avatara". 

Zdjęcie potwierdza zapowiadane przez twórców sceny rozgrywające się w oceanach Pandory. Cameron obiecał swoim widzom, że tym razem będą mieli okazję poznać podwodną faunę i florę zamieszkiwanego przez Na’vi księżyca. Według doniesień spora część fabuły ma się rozgrywać pod wodą, co ma być okazją do zaprezentowania kolejnego spektakularnego wizualnie widowiska. 

Przeczytaj także

Na powyższym zdjęciu widzimy aktora Britaina Daltona, który wcieli się w Lo'aka - najstarszego syna Neytiri (Zoe Saldana) i Jake'a Sullivana (Sam Worthington). Dalton pływa w basenie na urządzeniu, które podobnie jak jego ciało zostanie przetworzone komputerowo. Nie wiadomo czy finalnie Lo'ak będzie używał jakiegoś pojazdu, czy może dosiądzie jednego z podwodnych zwierząt Pandory. Wygląda jednak na to, że "Avatar 2" będzie konkurentem dla "Aquamana" - innej produkcji, która w głównej mierze rozgrywała się w morskich odmętach. Znając zacięcie Camerona do nowinek technologicznych, kolejne części "Avatara" przegonią osiągnięcia hitu Warner Bros. z 2018 roku. 

Przeczytaj także

"Avatar 2" - kiedy premiera?

Fani "Avatara" od lat czekają na kontynuację. Pocieszające jest jednak to, że Cameron kręci dwie kolejne części jednocześnie. W zdjęciach przeszkodziła niestety pandemia koronawirusa, więc nie wiadomo czy ekipie uda się wyrobić do planowanej daty premiery części drugiej, czyli 21 grudnia 2021 roku. 

 

Przeczytaj także

Zobacz też: James Cameron ma dość „Avengers” i zapowiada, że „Avatar 2” będzie jak „Ojciec chrzestny” 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.