Pentagramy, gitary i morderstwa, czyli zwiastun metalowego horroru "Sadistic Intentions"

Sergiusz Kurczuk
31.10.2018 14:05
Pentagramy, gitary i morderstwa, czyli zwiastun metalowego horroru "Sadistic Intentions" Fot. kadr z filmu Sadistic Intentions

Metal i horror mają wiele cech wspólnych. Nic dziwnego, że twórcy niezależnego filmu "Sadistic Intentions" postanowili wykorzystać te zbieżności.

Jak co roku w okolicach święta Halloween jak grzyby po deszczu wyrastają kolejni przedstawiciele kina grozy. Horrory trafiają na ekrany multipleksów, do oferty stacji telewizyjnych i serwisów streamingowych, a nawet na YouTube. Na przerażającym gatunkiem pochylają się również niezależni filmowcy, którzy w tym okresie prezentują światu swoje dzieło, albo przynajmniej zapowiadają jego nadejście. Twórcy filmu "Sadistic Intentions" wybrali tę drugą opcję. Jak prezentuje się zwiastun horroru z elementami metalu?

"Sadistic Intentions" - zwiastun metalowego horroru

Pisaliśmy już o horrorze inspirowanym punk rockiem. Czas na inną subkulturę. Tym razem metalowców. Film został zapowiedziany już w roku 2017. Fani metalu i horrorów nie mogli się doczekać, by zobaczyć chociaż urywek "Sadistic Intentions". I w końcu się doczekali. Na serwisie Vimeo pojawił się pierwszy zwiastun filmu.

Fabuła nie jest zbyt skomplikowana. Muzyk psychopata postanawia ściągnąć kolegę z zespołu i niczego niepodejrzewającą kobietę do rezydencji na odludziu. Kiedy ofiary są na miejscu, zaczyna się metalowa rzeźnia. Fani ostrzejszych brzmień docenią zapewne wygląd głównych bohaterów, przewijające się w tle gitary oraz symbolikę, którą posługują się metalowcy.

"Sadistic Intentions" - kiedy premiera?

Sadistic Intentions Fot. foto: materiały promocyjne

Początkowo film miał się nazywać "Sadistic Intent". Produkcja ciągnie się jednak od jakiegoś czasu i pomysłodawca, scenarzysta oraz reżyser w jednej osobie - Eric Pennycoff, postanowił nieco zmienić drugi człon tytułu. "Sadistic Intentions" będzie jego debiutem. W rolach głównych wystąpili Jeremy Gardner, Taylor Zaudtke i Larry Fessenden. Za produkcję filmu odpowiada Jason Walter Short, a producentami wykonawczymi zostali John R. Cocke Jr. i Sean Fowler. Na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli zobaczyć horror w całości.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.