Rob Zombie zdradził, gdzie i kiedy zobaczymy jego najnowszy film "Rodzinka Potwornickich"

19.07.2022 13:29
Rob Zombie zdradził, gdzie i kiedy zobaczymy jego najnowszy film "Rodzinka Potwornickich" Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Spekulowaliśmy, plotkowaliśmy, kombinowaliśmy i nareszcie wiemy - Rob Zombie nareszcie zdradził, w jaki sposób będziemy mogli obejrzeć jego najnowszy film.

Rodzinka Potwornickich - Rob Zombie zdradził okoliczności premiery filmu

Niedawny zwiastun filmu "The Munsters" od Roba Zombie zdradził nam, że produkcja ma zadebiutować we wrześniu 2022 roku. Niestety, nie doprecyzowano w jaki konkretnie sposób będziemy mogli ją zobaczyć.

Polecamy

Część osób spekulowała, że obraz trafi do kin, inni mówili o platformie streamingowej Peacock. Ci drudzy byli bliżej prawdy, bo Rob Zombie potwierdził oficjalnie, że jego najnowsze dzieło zadebiutuje na Netflixie.

Artysta skomentował całą sytuację, nawiązując przy okazji do "Rodzinki Addamsów", którzy doczekają się za jakiś czas serialu "Wednesday" od Tima Burtona (również od Netflixa):

Tej jesieni będziemy straszyli jakby znowu był 1964 rok! Tak, "Potworniccy" i "Addamsowie" dzięki Netflixowi powracają do telewizji w tym samym momencie. Od ostatniego starcia tytanów minęło 58 lat, więc najwyższy czas na kolejną rundę. Perfekcyjna rozrywka do dekorowania domu na Halloween.

Główne role w produkcji zagrają Sheri Moon Zombie (prywatnie żona artysty) i Jeff Daniel Philips, którzy wcielą się kolejno w Lily i Hermana Potwornickich. Szaloną rodzinkę mieliby dopełniać natomiast Richard Brake, Dan Roebuck, Jorge Garcia i Cassandra Peterson. Rob Zombie nie tylko wyreżyseruje film, ale również napisał scenariusz.

Universal zdradził również, że film ma zadebiutować już we wrześniu 2022 roku - teraz wiemy, że pojawi się wówczas na Netflixie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.