Ryan Reynolds chce przełamać stereotypy poprzez dołączenie do MCU

05.08.2021 11:46
Ryan Reynolds chce przełamać stereotypy poprzez dołączenie do MCU Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Niedługo w kinach zadebiutuje film "Free Guy" z Ryanem Reynoldsem. Z tej okazji aktor wyruszył na marketingowe tournee, rozmawiając z dziennikarzami na temat różnych rzeczy - w tym jego przyszłości w MCU jako Deadpool.

Ryan Reynolds chce "czegoś specjalnego" jako Deadpool

Nadchodząca produkcja z Reynoldsem w roli głównej ma podobno bardzo dużo easter eggów i występów gościnnych ze świata Fox i Disneya - przynajmniej tak twierdzą osoby, które widziały produkcję. Jak się okazuje, Deadpool nigdy nie był brany pod uwagę jako jeden z tych gości. Jednak to nic straconego - Ryan Reynolds ma ambitniejsze plany.

Polecamy

Jak aktor stwierdził w rozmowie z Comicbook.com:

Dla mnie Deadpool to trochę jak przerażający spacer po linie. Zawsze jak myślę, że Deadpool jest już świetny, to mam potrzebę sprawić, żeby był o 30-40% lepszy od tego, co mamy. Nawet jak krzyczę na planie, że to jest już perfekcyjne, to w głowie znowu mam myśl, że musi być lepiej. Wiem, że to wygląda jakbym się dobrze bawił, ale to jednocześnie jest bardzo stresujące. Nie chciałem go w tym filmie, ale pomysł na to, żeby razem z Korgiem pojawili się w filmiku promocyjnym był genialny, biorąc pod uwagę fakt, że Taika i ja gramy główne role. Przynajmniej spełniłem swoją potrzebę na spotkanie z Deadpoolem.
Polecamy

Na razie "Deadpool 3" nie ma oficjalnej daty premiery, ale dowiedzieliśmy się, że scenarzystami produkcji zostały pomysłodawczynie serialu "Bob's Burger". Mowa o Wendy Molyneaux i Lizzie Molyneaux-Loeglin, które zostały przywitane w rodzince przez samego Deadpoola. Szef MCU Kevin Feige zaznaczył również, że film ma utrzymać swój status bycia "tylko dla dorosłych".

Reynoldsa zapytano też o to, czy wolałby aby Deadpool zadebiutował w MCU w swoim własnym filmie, czy może odwiedził jakichś innych bohaterów. Gwiazdor stwierdził, że jest mu właściwie wszystko jedno:

Obydwie opcje są prawdopodobne. Moim zdaniem musisz iść z tym bohaterem w lewo, kiedy wszyscy myślą, że pójdziesz w prawo. Mam nadzieję, że Disney pozwoli nam na zrobienie z Deadpoolem wszystkiego, co chcemy. Dla mnie obydwie opcje są bardzo spoko.

Na razie nie wiemy, kiedy zadebiutuje "Deadpool 3". Natomiast "Free Guy" ma się pojawić w kinach 13 sierpnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.